Ekologicky šetrná domácnost: Začněte od drobností!

Nákup potravin Podle statistiky se po celém světě každoročně vyhodí nebo znehodnotí třetina všeho vyprodukovaného jídla. Toto číslo přitom není těžké snížit. Stačí správně nakupovat. Seznam potřebných potravin si vždy napište ještě před nákupem doma....

Omezte plýtvání a podpořte boj proti hladovění

Společnost Brabantia uvádí na trh dva nové typy dóz na potraviny. Jejich největší přednostní je kromě inovativního designu také praktičnost. Oba typy dóz jsou stohovatelné a se speciální odměrkou na skladované potraviny, díky kterým...
domacnost bez alergii

Tipy do domácnosti, které pomůžou zatočit s nepořádkem a zmírnit alergie

Co pomůže od alergií? Pečlivý úklid, to je zaklínadlo, které vám od alergií skutečně pomůže. V boji proti nezvaným návštěvníkům určitě zabere, když budete konstantně udržovat nízkou teplotu vzduchu a sucho v bytě. Nezapomínejte ani na pravidelné...
iRobot po nábytek

Vítejte ve světě robotů: oni pracují, vy odpočíváte

Zapomeňte na fyzicky náročné zametání, které jen rozvíří prach, a sáhněte po chytrém robotovi. Ten za vás vysaje i vytře nebo třeba uvaří.

Jak uskladnit potraviny? Fenomén krabiček a dóz

Plastové krabičky v různých formách můžeme využít nejet na uskladňování potravin v lednici. Hodí se na cesty i na svačinu do školy či práce.

Mýty o třídění odpadu: Třídíte správně?

Kam se starým elektrem? Je třeba z plastových lahví odstranit víčka a z papírů kancelářské sponky? Kam vyhodit dětské pleny? Třídění někdy není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá, a koluje o něm množství...

Tipy na velký domácí úklid

Chystáte se na velký podzimní úklid a nevíte, kam vyhodit knihy, oblečení, rozbitý mixér nebo pánve? Stručný přehled správné recyklace ocení každá hospodyňka.

Stěhování v pěti krocích

Stěhování z rodného hnízda čeká v životě snad každého z nás. Nemusí se však nutně jednat o noční můru, jak je často proklamováno. Máme pro vás pět tipů, díky kterým zvládnete stěhování raz dva.

Parní generátor je žehlení nové generace

Ve srovnání s běžnými žehličkami je pára velmi efektivně využita a vysoký tlak dopraví páru až do vnitra vláken. Žehlení parním generátorem zrychlíte až o polovinu, dosáhnete snadno a rychle dokonalého výsledku a vám zbyde více času na rodinu.

Chtějte to nejlepší. Televizor vybírejte z nabídky Samsung SUHD

Zařizování domova patří k těm příjemnějším věcem zabydlování a chytrá volba spotřebičů vám zajistí mnoho let spokojeného bydlení. A neplatí to jen v případě nové chladničky či pračky, ale i při pořízení televizoru, který by měl nabídnout nejen špičkový obraz, ale také skvěle vypadat. V tomto ohledu pro vás máme tip na horkou novinku, kterou je SUHD TV od společnosti Samsung. Vyniká elegantní prohnutou obrazovkou, rozlišením UHD a unikátní technologií Nano Crystal Display. Díky tomu nabízí aktuálně nejlepší obraz na trhu. S operačním systémem Tizen jsou SUHD navíc doslova nadčasovými televizory. V nabídce jsou modely s úhlopříčky od 48 do 88 palců.