Vánoční ozdoby se jmény spojí všechny vaše blízké

Zazvoní zvoneček, Ježíšek přinesl dárky, všichni se seběhnou ke stromku a zase někdo chybí. Máte to také tak? Pověste si na stromeček alespoň kouličky s jejich jmény a mějte tak své blízké u sebe, ať jsou kdekoliv.

0

Na Štědrý den by měla být rodina a přátelé pospolu. Není však v lidských silách spojit všechny, na nichž nám záleží, a opravdu je v tento den vměstnat do jednoho obýváku k jednomu společnému stromečku. Přátelé se rozutečou do různých koutů republiky či dokonce světa, mladí zakládají vlastní domácnosti a buď tráví první Štědrý večer pospolu, třeba i s malou ratolestí, nebo svou přítomnost musí o Vánocích rozdělit mezi dva rodinné krby. Sladit se se všemi zkrátka není vůbec snadné.

Přesto je tu možnost, jak mít své milované stále na očích, i když jsou právě někde úplně jinde. Již několik let vyrábíme vánoční koule na které na přání zákazníků napíšeme jméno. Na stromeček si tak každý může pověsit Matěje, Janu či Oldřicha, ale i Babičku, Dědečka nebo jiného rodinného příslušníka.

Ozdoby se jménem se těší velkému úspěchu a jsou naším bestsellerem. Každý rok rozesíláme sady plné jmen, a proto jsme se letos rozhodli obohatit nabídku o nový font i barvy. Letošním trendem je matná bílá, starorůžová transparentní baňka s moderním zlatým písmem nebo elegantní šedá s bílým písmem.

Co zákazníci na těchto ozdobách nejvíce oceňují?

Jejich originalitu jakožto dárku, ale také schopnost této něžné krásy připomenout jim silné okamžiky jejich života. Krásným zvykem našich zákazníků je pak nechat dodatečně vyrobit jednotlivé kouličky se jmény nových přírůstků do rodiny, které pak slavnostně pověsí ke zbytku rodiny.

Pořiďte ozdoby se jmény pro sebe nebo pro své přátele jako originální dárek a uvidíte, že jeho hodnotu oceníte i po několika letech.