Soutěžte s námi o originální dárek od empikfoto

Hřejivou domácí atmosféru vytvářejí detaily. Jedinečnou ozdobou vašeho domova se tak může stát fotoobraz domalovaný vašimi dětmi nebo panoramatický snímek s oblíbenými zážitky z cest, ložnici a obývák zase spolehlivě zútulní polštářek s fotkami vašich nejbližších. Fotodárky jsou zkrátka krásnou dekorací i originálním způsobem, jak potěšit vaše milé při příležitostech jako svátek, narozeniny či výročí.  O fotodárky od empikfoto.cz si s námi můžete zasoutěžit.

0

Tři výherci se mohou těšit na unikátní kód, za který si na webu www.empikfoto.cz pořídí fotodárek či fotodárky v hodnotě 500 Kč dle vlastního výběru.

Stále na blízku

Pro ty, kteří ještě nemají společnou domácnost nebo musí teplo rodinného krbu kvůli práci opouštět častěji, než je jim milé, se skvěle hodí polštářek s fotkou. Zatímco menší varianta o rozměrech 25 x 25 cm vás může doprovázet na cestách, větší (například 40 x 40 cm) navodí láskyplnou atmosféru doma. Pro svůj polštářek si můžete vybrat materiál, barvu i šablony, případně si můžete vytvořit vlastní šablonu podle svých představ.

Vzpomínky v obýváku

Chcete si společně strávené chvíle neustále připomínat? Pak je nenechávejte zavřené ve složkách v počítači nebo na mobilu, ale vyzdobte si s nimi třeba obývák. Nemusíte se přitom držet jen zažité klasiky zarámované na skříňce. Pořiďte si třeba XXL foto plakát o rozměrech až 70 x 100 cm nebo panoramatické fotky, které tolik sluší zážitkům z cest.

Všichni pohromadě

Kromě dárků, které slouží jako ozdoba vašeho domova, najdete na www.empikfoto.cz i oblíbené fotoknihy, díky nimž si snadno připomenete významné okamžiky vašeho života. Zvěčněte svatbu, první krůčky vašeho dítěte, kolaudaci nového bytu, dovolenou nebo třeba jen rodinný výlet či společný nedělní oběd. Vybírat můžete z více než stovky šablon z různých tématických kategorií. Sami si určete rozložení snímků, přidejte textové pole a vyberte pozadí a různé ozdobné prvky tak, aby fotokniha byla stejně krásná, jako vaše vzpomínky.

Chcete-li se zapojit do soutěže o unikátní kód, za který si na webu www.empikfoto.cz můžete pořídit fotodárek či fotodárky v hodnotě 500 Kč dle vlastního výběru, zodpovězte správně naši soutěží otázku:

Na webu www.empikfoto.cz můžete pořídit fotopolštář:

  • a) saténový
  • b) koženkový
  • c) nilonový

Správnou odpověď zasílejte nejpozději do 11. 4. 2018 na e-mail [email protected] a do předmětu uveďte empikfoto.

Správnou odpověď najdete zde: http://www.empikfoto.cz/vybaveni-interieru/polstarky