Hlavní stránka Štítky Soutěž

Tag: soutěž

Rekonstruujete malý byt? Můžete zároveň i soutěžit

Připadáte si ve svém malém bytě stísněně? Chystáte rekonstrukci, při které byste chtěli alespoň trochu místa navíc v domácnosti najít? I z malého bytu s omezenou podlahovou plochou můžete vykouzlit útulný a vzdušný domov, do kterého se...

Jarní úklid s LidskáSíla.cz – soutěžte!

Jaro je v plném proudu, pusťte si jej i do bytu! Proč? Určitě uznáte, že byt nebo dům vonící čistotou a čerstvým vzduchem zpříjemní každou chvíli strávenou uvnitř. Velky úklid ale není jen o obtěžujících činnostech a stresu. Profesionálové z pražské úklidové agentury LidskáSíla.cz vám poradí, jak si takový velký jarní „detox“ domova zpříjemnit.

Chcete změnu? Objevte nové funkce Valeny Life a soutěžte o praktického pomocníka

Každý z nás potřebuje občas „nastartovat“ a udělat změny ve svém životě. Řekneme Vám jak na to! Řada ovládacích přístrojů Valena Life od společnosti Legrand vybízí k „novému nastartování života“, vnáší do segmentu vypínačů a zásuvek svěží vítr v podobě nového, variabilního designu a přináší spoustu nových funkcí, které zaručeně oceníte.

Jak na škůdce salátů? Soutěžte o pomocníka!

Chcete bojovat se škůdci, kteří ničí zahradu, zároveň ale nechcete používat přípravky, které jsou příliš agresivní a ubližují půdě, rostlinám i užitečným organismům? Zdá se to jako neřešitelné dilema. Jedno jednoduché a účinné řešení se ale přeci jen nabízí. Vyzkoušejte Ferramol, který je naprosto šetrný k přírodě.