Nevíte, jaké dveře vybrat? Pomohou vám ve vzorkovně dveří

Pokud si nevíte rady s výběrem těch nejvhodnějších dveří, není nic snazšího než si osobně vybrat a nechat si poradit od odborníků. Pro otevření vzorkovny se rozhodla i společnost Masonite, která patří mezi největší výrobce dveří v Česku. Návštěvníci mohou očekávat kompletní poradenství, servis, zaměření dveří a zajištění montáže. Přijdete se podívat i vy?

0

Nakonfigurujte si dveře podle vašeho přání

Někdy je těžké se rozhodnout, jaké dveře si vybrat. Proto je dobré si vše prohlédnout na vlastní oči a nechat si poradit od odborníků. Nevíte, kde takové místo najít? Poradíme vám. Masonite otevřel v Praze novou vzorkovnu dveří, kde si můžete nakonfigurovat vše podle vlastních představ a potřeb.

Společnost Masonite nabízí více než 1 500 druhů dveří v různých povrchových úpravách, dekorech a provedení. Online konfigurátor dveří je k dispozici na webu www.masonite.cz/konfigurator.

„Koncept vzorkové prodejny postavený na spolupráci s partnery byl zahájen v Praze. V horizontu tří let bude rozšířen do všech krajských měst v ČR a následně také na Slovensku, které považujeme za společný trh“, komentuje situaci Ing. Pavel Šatný ze společnosti Masonite s.ro.

Kde showroom naleznete?

První showroom najdete na adrese Českomoravská 183, Praha 9 (objekt Sykora Home). V objektu získá inspiraci pro kompletní vybavení interiéru jak investor, tak architekt nebo designer. V budově jsou umístěny také studia kuchyní, koupelen, sedacích souprav, audio i video systémů, světel, schodiště i finských saun.

Vzorková prodejna dveří je otevřena každý pracovní den od 10 do 19 hodin, v sobotu od 10 do 17 hodin.

 

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here