Jarní proměna interiéru. Projasněte svůj domov!

Jaro je pomalu za dveřmi a vy už se těšíte, až proměníte váš byt? Všechno začne brzy kvést a to je ideální příležitost nechat prozářit i vaši domácnost. Jaké novinky by vám na letos neměly ujít?

1

Odchází zima a dny se pomalu začínají  prodlužovat. Nadchází ideální čas prozářit svůj byt! Mezi jarní trendy patří světlé přírodní barvy, které můžete kdykoliv ozvláštnit výraznějším doplňkem. Vybrali jsme pro vás nejzajímavější styly interiéru.

Přivítejte prázdniny

 

 

 

 

 

 

Styl Light & Easy vám připomene prázdniny. Jde o věcný a úsporný styl, který staví na všech odstínech bílé v kombinaci se svěží zelenou. I dřevěný nábytek je v přírodních barvách, zajímavým prvkem jsou například neopracované nohy pohovky nebo houpací klec s pohodlnými poduškami.

Harmonie ve vaší domácnosti

 

 

 

 

 

 

Ve světe Fresh & Happy dominují stimulující barvy a moderní jednoduchý nábytek. Svěží zelená se zde mísí se sympatickou růžovou a vytváří osvěžující interiér, barvy mají unisex vlastnosti a vytvářejí dobré prostředí. Tento styl je mladistvý, ale zároveň ve vás vyvolá pocit domova. Ideální kombinace.

Nalaďte se na přírodu

 

 

 

 

 

 

Trend Smart & Green vás naladí optimismem: svěží zelená v kombinaci s akcenty modré vám dodá energii, rozveselí a zároveň vytvoří pocit pohody. V tomto interiéru nesmí chybět živé pokojové rostliny, které jsou i na vzorech textilních látek, tapetách a obrazech. Vhodným doplňkem jsou koberce a polštáře z přírodních materiálů. Nechte se unést přírodou.

Cesta ke štěstí

 

 

 

 

 

 

Bydlení ve stylu Pure & Simple je inspirováno dánským stylem hygge, který by vám měl zajistit pocit štěstí a pohody ve vašem životě. Dominují rustikální zemní a přírodní tóny, dřevěný nábytek a podlahy. Zajímavým prvkem jsou textilní látky a ručně vyráběné příslušenství. Najdete zde také neopracované prvky v kombinaci s jemnými doplňky. Styl Pure & Simple vyjadřuje pocit teplého a útulného domova.

Na jarní úklid efektivně s moderními pomocníky

 

 

 

 

 

 

 

S jarem samozřejmě přichází také čas na jarní úklid. Usnadní vám jej nejrůznější pomocníci v domácnosti, mezi které určitě patří parní mop či vysavač na okna (prodává například Leifheit). S tímto šikovným čističem na okna umyjete okna za zlomek času.  Rychle odsaje vodu z povrchu a kromě oken je vhodný na umývání zrcadel nebo vitrín. Na vyšší místa jsou k dispozici nástavce, aby vašemu úklidu opravdu nic nebránilo.

A jak se na jaro připravujete vy?