Které samolepky použít v dětském pokoji?

0

Chcete svému synovi, nebo své dceři zajímavě vylepšit dětský pokoj? Je vhodné nenechat zde prázdné stěny. Na ty se dokonale hodí samolepky na zeď. Ty jsou dnes velmi oblíbené, jelikož mají hned několik předností. A mezi ně patří:

  • Nízká pořizovací cena
  • Snadné nalepení
  • Velký výběr

A právě velký výběr je zárukou, že vyberete to pravé. Co je dnes hitem a s čím neuděláte chybu? Podívejte se.

Zvířátka jsou jistotou

První možnost, na kterou se můžeme podívat, jsou zvířátka. Ty miluje každé dítě, bez ohledu na to, zda máte syna, nebo dceru. Jedná se tedy o první možnost, kterou doporučíme. Zajímavě vypadající nálepky na stěnu se zvířátky můžete nalepit třeba do prostoru nad postel, nebo na celou prázdnou stěnu. Můžete jich použít i více a tak se vaše děti budou cítit třeba jako v ZOO. Zvolit lze různé motivy zvířat. Třeba ty domácí, které jsou vidění na venkově, stejně jako zvířata spíše exotická, která je skutečně možné spatřit výhradně jenom v zoologické zahradě.

Co do pokoje vaší dcerky?

Zvířátka jsou motivem univerzálním. Co když ale budete chtít zvolit něco, co se dokonale hodí do pokoje vaší dcerky? Zde je rada celkem jasná. My doporučíme dětské samolepky na zeď s princeznami, které také patří mezi osvědčenou klasiku. Když jich použijete hned několik, bude se vaše dcera cítit jako na zámku, v královské komnatě. A to podpoří také její fantazii, což je u dětí velmi důležité.

Co mají rádi kluci?

Nemáte dceru, ale máte syna? Pokud ano, na princezny pochopitelně zapomeňte. Co pořídit místo nich? Není důvod nad tím složitě přemýšlet. Pokud něco jasně dominuje, tak jsou to auta. Někteří chlapci dávají přednost těm závodním, ale jsou i tací, kteří dají přednost raději autům nákladním. Podle toho, s čím si váš syn tak rád hraje, jednoduše poznáte i to, co mu máte nalepit na zeď. I zde je sortiment skutečně velmi bohatý.

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here