Nové dekory dveří Masonite ve světlých a šedých tónech

Největší český výrobce dveří, společnost MASONITE, uvádí v jarní sezóně nové dekory dveří. První vlna novinek se nese ve světlých a šedých tónech. Mezi nové dekory v povrchové úpravě CPL laminátu jsou horizontální i vertikální dřevodekory, které imitují svým 3D povrchem reálnou strukturu dřeva. Nové světlé dekory jsou borovice švédská v horizontálním i vertikálním směru, buk přírodní, fleetwood šampaňský, dub šedý a borovice bělená.

0

V online konfigurátoru dveří Masonite jsou tedy k současným 1 500 druhům na výběr další varianty.

CPL laminát je kontinuálně lisovaný laminát tloušťky 0,2 mm, který je vysoce odolný proti poškození, snadno se udržuje a dlouho vydrží za rozumnou cenu.  Některé nové dekory jsou uvedeny v tzv. kašírovací fólii (dub šedý, borovice bělená). Výrobce rozšířil sestavu fólií proto, že chtěl umožnit kupujícím rámových dveří mít ve stejném dekoru i protipožární dveře. Rámové dveře ze své podstaty, tj. rámové dřevěné prvky osazené sklem nebo dřevěným panelem, nemohou splnit bezpečnostní požadavky. Ovšem při potažení protipožárních dveří stejným dekorem fólie lze mít identické i vchodové dveře.

Nové dekory i kompletní montáž dveří je možné také prodiskutovat v nové vzorkové prodejně MASONITE v Praze (Českomoravská 183, objekt Sykora Home).

Dřevodekor borovice švédské v horizontálním nebo vertikálním směru s povrchovou strukturou ve 3D.

 

Dřevodekor buku přírodního v klasické jednoduchosti z CPL laminátu.
Kašírovací fólie v barvě dub šedý pro doplnění povrchové úpravy rámových dveří.
Dřevodekor z CPL laminátu Deluxe se strukturální povrchovou úpravou typu fleetwood šampaňský.

 

 

 

 

Kašírovací fólie v dekoru borovice bělené. Umožní kašírovat protipožární dveře k sestavě rámových dveří.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokud majitel ve svém interiéru preferuje dveře jednobarevné a dřevu dává prostor jen na podlahách, či nábytku, může využít nástřiků dle všech odstínů vzorníku barev RAL.

Mezi přitažlivé varianty světlých barev patří bavlněná béžová, ze sedmi odstínů šedi je zajímavá kamenná a z jarních jásavějších barev, například limetkově zelená.