Pasivní domy = energeticky nenáročné bydlení

Chtěli byste ročně za energie v rodinném domě platit 6 000-10.000 Kč? Zdá se Vám to nemožné? Opak je pravdou, v případě, když budete bydlet v pasivním domě. Tento typ domu využívá moderní technologie tak, aby co nejvíce ušetřily vaše finance. Jedním z takových projektů je Zelený Zlonín.

0

Developerský projekt Zelený Zlonín vzniká v obci Zlonín. Zlonín je 15 min. od centra Prahy směrem na Teplice po silnici D8. V obci je veškerá občanská vybavenost jako škola, školka, restaurace, vlaková zastávka a golfové hřiště. V plánu je postavit 100 pasivních rodinných domů, které mají:

  • Atraktivní architektonický design
  • Jedinečné stavební technologie
  • Aplikaci – inteligentní domov
  • Překvapivou cenu

Atraktivní architektonický design

Účinné architektonické řešení domu Vám nabídne dokonalý domov pro vás a vaši rodinu. Otevřený prostor v přízemí vytváří příjemné místo pro setkávání rodiny a přátel. Domy jsou stavěny na klíč a počítá se samozřejmě s krytým parkovacím místem pro auto i s terasou.

Jedinečné stavební technologie

Dům má skvělé izolační vlastnosti a vzhledem k použité technologii rekuperace vzduchu je zajištěno pravidelné větrání. Navíc je dům antialergenní. Hybridní fotovoltaická elektrárna má výhodu oproti běžným, že dokáže nespotřebovanou energii uložit do akumulátorů a později ji využít. O ohřev teplé vody se stará tepelné čerpadlo typ vzduch x vzduch.

Aplikace inteligentní domov

Díky této aplikaci lze efektivně řídit a synchronizovat veškeré použité technologie prostřednictvím svého telefonu.

Překvapivá cena

Ceny domu včetně pozemku jsou již od 4,5mil Kč! Při včasném podpisu smlouvy lze získat další výhody.

Na nic nečekejte a rezervujte si svůj řadový dům u Prahy.