Adresy v Praze, které mají budoucnost

Ať chceme či nechceme, nové technologie postupně vstupují nekompromisně do našich životů. Ovlivňují nejen pracovní, ale i soukromý život, mění náš životní styl. Nové trendy ale zasahují i do oblasti bydlení. Ještě před několika lety bylo moderní bydlet na "dobré adrese" přímo v centru Prahy nebo si pořídit rodinný dům se zahradou někde za městem. Dnes je tomu téměř naopak. Bydlení v centru metropole pro řadu lidí ztrácí smysl a mnozí se vracejí z venkova zpět do bytů ve městě. Do kurzu přicházejí byty v novostavbách v zajímavých, dostupných a především v "zelených" lokalitách. Mezi lidmi jsou stále více oblíbeny byty s velkou terasou v blízkosti přírody.

0

Lokalita je klíčem pro kvalitní bydlení

Na tuto situaci reagovali i čeští developeři. Společnost FINEP nyní realizovala řadu atraktivních rezidenčních projektů a připravila nové byty k prodeji, které jsou v žádaných pražských lokalitách…

Jednou z nich je Malý háj ve Štěrboholech na Praze 10. V této nově vznikající rezidenční čtvrti je v současnosti připraveno k prodeji 140 bytů v novostavbách o dispozicích od 1+kk až po 4+kk (od 27 m² do 119 m²). Každý byt disponuje balkonem, terasou nebo lodžií a také parkováním, které je zajištěno pod samotnými domy.

Malý háj, ač je umístěn uprostřed přírody, a to mezi parky Hrušov a Říčanka, má vynikající dopravní dostupnost do centra Prahy. Zastávka busu je necelé 2 minuty chůze, a na metro A nebo na zastávku tramvaje se dostanete do 10 minut.

Dobrá lokalita je investicí do budoucna

K dalším zajímavým, a do budoucna velmi perspektivním lokalitám, patří i pražská Hostivař na Praze 10. Rezidenční projekt společnosti FINEP Nad přehradou se nachází v blízkosti Hostivařské přehrady, nedaleko lesoparku, a i zde je klíčovým slovem „zeleň“. Kvalitní byty velikosti od 1+kk až po 4+kk jsou postaveny na základě nejmodernější trendů a oslovují i ty nejnáročnější klienty. Klidné bydlení Nad přehradou tak ocení nejen rodiny s dětmi, sportovně založení lidé, ale také všichni, kteří chtějí klid a pohodu. Významnou výhodou této lokality je vynikající napojení na infrastrukturu města; nedaleko je Základní škola, Mateřská škola, řada restaurací, ale také lékař či pošta.

Objevte „nové dobré pražské adresy“ a výhody atraktivních lokalit, které odpovídají nejnovějším trendům na bydlení. Více informací o těchto, ale i dalších developerských projektech v Praze od společnosti FINEP, najdete na www.finep.cz.