Toužíte po větším bytě? I malý prostor můžete zvětšit

0

Pokud bydlíte v bytě a stále řešíte nedostatek místa, existuje více možností, jak tento problém vyřešit. Jedním z nich je rozmístění nábytku a věcí v prostoru tak, aby se místo opticky i reálně zvětšilo.

Vyházejte nepotřebné věci

Stále ještě skladujete suvenýry z dovolené, nevhodné dárky a staré věci, které se „jednou“ mohou hodit? Pryč s nostalgií a vyházejte nepotřebné věci z bytu. Uvidíte, jak se po důkladném vytřízení uvolní místo v úložných prostorech a z polic zmizí lapače prachu. Pokud je pro vás zbavování se věcí náročné a je vám líto věci vyhodit nebo poslat dále, nastudujte si něco od známých vyznavačů minimalismu.

Zvětšete opticky prostory

Přizvěte si pro návrhy interiéru profesionály, kteří mají s přestavbou interiérů zkušenosti. Zhotoví vám návrh bytu na míru a v případě zájmu i zrealizují rekonstrukci bytu. Díky tomu můžete ušetřit dost místa, někdy stačí přestavba nábytku, zvětšení úložných prostor nebo prosvětlení barev.

V případě, že ani rekonstrukce na vaše požadavky nestačí, můžete si zkusit najít nové bydlení. Pak zvolte stěhování do větších prostor. Se stěhováním bytu vám mohou pomoci stěhovací služby, které jsou ověřené a mají s tím dlouholeté zkušenosti. Přestěhují vaše věci, demontují a znovu smontují nábytek v novém domově, případně pomohou se stěhováním těžkých břemen jako je piano a podobně.