Pusťte se do rekonstrukce bytu a zbavte se umakartového jádra

  Domy s umakartovým jádrem už jsou dávno pasé, ale stále na takové byty můžeme v nabídce realitních agentur narazit. Obvykle jsou za velmi příznivou cenu, ale většina lidí se obává přestavby. Přitom to může být dobrá příležitost k přizpůsobení interiéru podle vlastních představ.

  0
  foto Hornbach

  Umakartové koupelny jsou v dnešní době překonané z hlediska estetického, ale i funkčního. Těžko dnes v době moderních interiérů budete chtít nechat tento interiér zachován. Vše je možné vyřešit kvalitní rekonstrukcí, vždy však dbejte na to, aby rekonstrukci prováděla ověřená firma na rekonstrukci interiérů. Během renovace můžeme změnit celkové dispozice bytu podle vlastních představ, to vše je nutné dopředu promyslet a poté zkonzultovat s odborníkem.

  Při rekonstrukci bytového jádra změňte dispozice

  Dobrá stavební firma vám poradí, jak bude konečný výsledek co nejoptimálnější. Předem je dobré promyslet, kolik do rekonstrukce bytu můžete nebo chcete dát a podle toho postupovat. Panelákové koupelny mají většinou malé a tím nevyhovující rozměry, proto se obvykle zvětšují. Kvůli bourání také musíte počítat se zvýšenou hlučností a všudypřítomným prachem, proto je dobré předem upozornit sousedy a domluvit se s nimi. Jako náhrada za vybouraný materiál je oblíbený ytong, který je lehký a lepí se k sobě lepidlem, ne maltou, což je pro rekonstrukci bytu další zjednodušení.

  A co vy, už jste někdy rekonstruovali svůj byt?

  ZANECHTE ODPOVĚĎ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here