Nová úniková hra na téma osobních financí startuje po Velikonocích u OC Metropole Zličín

Dva kontejnery, zamčené dveře, neúprosně běžící čas. To je nová, netypická úniková hra, která prověří důvtip soutěžících, stejně jako jejich znalosti v oblasti osobních financí. Pilotní projekt je součástí regionální road show Regina II. společnosti Modrá pyramida a startuje již 18. dubna 2017 před obchodním centrem Metropole Zličín.

0

Soutěžící si při průchodu únikovou hrou vyzkouší, jak moc mají své finance pod kontrolou. Zatočí si kolem štěstí a vyhrají některou z desítek cen, vyfotí se s Moudrou sovou a na pět nejrychlejších čeká cena v podobě voucheru do IKEA v hodnotě 20 000,-Kč.

A o co vlastně půjde? Ve dvou kontejnerech jsou pro soutěžící připraveny záludné otázky a speciální úkoly. Na jedné straně vstoupí, a aby se dostal na druhé straně z místnosti ven, musí projít naplánovanou trasu, správně odpovídat nebo najít šikovně ukrytou nápovědu. To vše s měřeným časem a pod dohledem diváků, kteří mohou dění uvnitř kontejneru sledovat prosklenými částmi.

Aby mohl každý návštěvník virtuálního bytu s otázkami zvyšujícími finanční gramotnost únikovou místnost dříve či později opustit, budou i zde přítomni i „poradci na telefonu“, kteří v případě potřeby rádi pomohou a poradí.

Zjistit, jak pevně máte finance ve svých rukou můžete u obchodního centra Metropole Zličín až do úterý 2. května 2017, denně od 9.30 do 21.00 hodin.

Více informací o hře i průběžné výsledky sledujte na www.modrapyramida.cz