Které lednice jsou nejméně poruchové?

Již několik desetiletí se lednice stala naším každodenním pomocníkem, bez kterého bychom si už jen těžko uměli představit život. Studené vychlazené pivo, limonáda nebo jen obyčejné udržování teploty při mražených mléčných výrobcích je k nezaplacení. Tak, jako u ostatních spotřebičů i lednice dokáže nepříjemně překvapit rozličnými poruchami. Nejčastěji nesvítí světlo, lednice teče, nechladí tak, jak by měla. Jak se těmto a ještě horším poruchám dokážeme vyhnout?

0

Nejdříve si představíme typy chladniček, které si můžeme zakoupit. Měli byste se rozhodnout, zda hledáte lednici mrazákem nebo bez mrazáku. Následně si vybrat buď vestavěné, americké nebo retro. Retro spotřebiče a zařízení se dnes stále více dostávají do módy. Podle toho, kde chcete lednici umístit máte na výběr vestavěnou nebo volně stojící. V tomto článku vám představíme několik modelů, které jsou podle recenzí nejméně poruchové, nejkvalitnější a také nejspolehlivější.

Gorenje RK 6192 0X 

Kombinovaná lednice od slovinské společnosti Gorenje uchvátí svým stříbrným provedením a objemem lednice s mrazákem až 319l z čeho mrazák zabírá 94l. Lednice patří mezi velmi úsporné spotřebiče s energetickou třídou A ++ a nízkou spotřebou elektrické energie. Tento model je jedním z nejoblíbenějších u zákazníků. Nejsou evidovány žádné časté a větší poruchy. V případě neočekávané poruchy je zde skladovací doba 30 hodin. Zákazníci si pochvalují zejména rozložení lednice: „Všechno má své místo.“

Lednice: 
+ zásobník na vejce 
+ skleněné police 
+ držák na lahve 
+ police ve dveřích 
+ nádoba na zeleninu

Mrazák: 
+ koše pro zmrazené potraviny 
+ koš pro rychlé zmrazení potravin

Cenově můžeme tento model zařadit mezi lednice do 12 500 Kč.

Gorenje ONRK 193 C

Opět kombinovaná lednice od společnosti Gorenje, kterou si zamilují zejména milovníci retro stylu. Úsporná, s energetickou třídou A +++. Když se řekne nejméně poruchová lednice, většina z vás si představí jednoduchý model s co nejmenším množstvím funkcí, ale tato lednice vás přesvědčí o opaku. Gorenje ONRK 193 C je vybavena elektronickým ovládáním dveří, zvukovým alarmem, technologií NoFrost Plus, LED displejem, osvětlením a schopností signalizovat zvýšenou teplotu spotřebiče. Technologie NoFrost Plus patří mezi novinky, která je nejenže schopna odstranit led z mrazící části, ale hlavně prodlužuje trvanlivost a čerstvost potravin. Tyto funkce kupujících lákají nejvíce. I když tato lednice nepatří mezi nejlevnější těší se velké oblibě zákazníků.

Samsung RB37J5018SA / EF 

Kombinovaná lednice známé značky Samsung se může pyšnit elegantním a moderním designem v stříbrném provedení. Obrovský objem (až 365l) umožňuje do ní uložit velké množství různých potravin. Lednice má koše výhradně určeny na ovoce,  zeleninu, ryby a maso. Přehled o tom, co máte uskladněné v ledničce a mrazničce vám zabezpečí výkonné LED osvětlení. Lednice také disponuje funkcí Multi Flow, která spočívá v zachovávání rovnoměrné teploty v chladící i mrazící části.

V neposlední řadě je třeba zmínit technologii No Frost, která zabrání námraze a pomáhá udržet stejnou teplotu. S energetickou třídou A+++ nezaostává za ostatními volně stojícími lednicemi. Lednice patří do cenové skupiny nad 12 500 Kč.

AEG SCE81831LC 

Nelze opomenout tuto kombinovanou vestavnou chladničku od společnosti AEG, jejíž interiér je navržen pro absolutní pohodlí a uskladnění všech potravin a jídel. Vaše potraviny budou nyní mnohem déle čerstvé a jejich kvalita bude zachována po delší dobu. Jednotlivě si můžete nastavit vhodnou teplotu pro každou poličku, aby vaše potraviny byly vždy v top stavu. Rozložení chladící a mrazící části je také k nezaplacení:

Lednice:
– skleněné police s lištami 
– koše určené na ovoce a zeleninu

Mrazák: 
– skleněné police 
– plastové police

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here