Chcete mít doma atmosféru rozkvetlé louky? Vyberte si barevné doplňky

Atmosféru letní zahrady si můžete přenést i do kuchyně a můžete ji tam ponechat klidně po celý rok. Zvládnete to díky barevným doplňkům ve svěžích barvách, které prozáří vaši kuchyni.

0
Roztomile prostřený stůl s nádobím z kolekce Villeroy & Boch

Přichází to veselejší období roku, byla by proto škoda nenechat zaznít doma i barevnější tóny. Nemusíte hned kupovat veškeré nové vybavení interiéru, mnohdy postačí jen pár maličkostí, které celý byt projasní. Máme pro vás pár tipů na barevné doplňky, kterými se můžete inspirovat.

Kuchyně v jižním stylu nebo romantická?

Že v kuchyni upřednostňujete klasické bílé talíře? Určitě je dobré mít jejich zásobu jako základ pro oficiálnější příležitosti při stolování. Jako osvěžení jsou ale kouzelné barevné talíře evokující jižanské prostředí.

Barevné talíře jako ze Španělska

Nebo byste chtěla spíše zažívat, nejen v kuchyni, romantiku? Zakomponujte do své domácí výbavy něžné talířky s květinami, zaručeně vám i vašim návštěvám zvednou náladu.

Dezert podávaný na takovém roztomilém talíři s lahodnou kávou ze šálku ze stejné kolekce dodá odpolednímu posezení na terase zcela jiný rozměr.

Dezertní talířek (Villeroy & Boch)

 

Roztomilý čajový šálek (Villeroy & Boch)

 

 

Za barevné a stylově laděné nádobí nemusíte utrácet žádné nesmírné obnosy. Vždyť i v opěvované a současně zatracované Ikee naleznete domácí příslušenství za skvělé ceny a které udělají v interiéru hodně parády.

Barevné talíře (Ikea)
Černobílá variace pro minimalisty (Ikea)

 

A čím jinak vyzdobit byt, aby v nás vyvolával dojem čerstvosti a útulnosti? Nejlepší ozdobou jsou květiny! Na jaře jsou to určitě hyacinty, petrklíče a tulipány. Jako stálejší variantu můžete vyzdobit svůj byt rostlinami v květináči, které vám doma vydrží při správné péči dlouhá léta.

Nejlepším jarním doplňkem interiéru jsou čerstvé květiny!

A jak se chystáte vyzdobit si svůj byt vy? Podělte se o vaše nápady v diskuzi pod článkem.