Zařízení pracovního místa na jednom místě, u Liftoru!

V práci často trávíme mnoho hodin denně na jednom místě, u jednoho stolu. Typicky se v dnešní době jedná o práci na počítači. Snad každý již slyšel a ví o tom, nebo s tím má dokonce vlastní zkušenosti, že celý pracovní den strávený sezením na židli našemu zdraví a pohybovému aparátu zrovna neprospívá. A právě proto vznikla společnost Liftor. Společnost Liftor si totiž dala za cíl udělat den v kanceláři o něco zdravější a pohodlnější, než jste byli dosud zvyklí.

0
Foto: Liftor

Polohovací stůl pro zdravější práci

Řešením, jak udělat práci v kanceláři nebo doma zdravější, jsou polohovací stoly. Díky výškově nastavitelnému stolu nemusíte celý den jen sedět, nebo dokonce skoro ležet, jak to řada lidí v kancelářských židlích a křeslech má v oblibě, ale můžete se také postavit a přitom stále pohodlně pracovat. Tím aktivujete svaly středu těla, protáhnete nohy a nebudete se hrbit – výsledkem je, že vás přestanou trápit bolesti zad, krku a v důsledku toho i případné bolesti hlavy.

Elektricky nastavitelné stoly navíc umožňují ideálně přizpůsobit výšku desky stolu při sezení v závislosti na vaší postavě. Správně nastavená ergonomická židle podpořená ideální výškou stolu zajistí zdravější samotné sezení. V loktech byste měli svírat pravý úhel, abyste neměli celý den ohlá zápěstí nebo třeba nepřirozeně zvednuté ruce a ramena, což rozhodně ke zdravému sezení nepatří.

Stůl od Lifotru si můžete přizpůsobit v každém ohledu

Polohovací stoly Liftor jsou přizpůsobivé v každém ohledu, nejen výškou. V konfigurátoru na webových stránkách společnosti Liftor si lze vybrat z více druhů stolů a nakonfigurovat všechny části stolu přesně podle vašich představ a potřeb. Díky několika designům desek a nohám stolu ve více barevných provedeních si můžete pořídit takový stůl, aby dokonale zapadl k ostatnímu vybavení v místnosti.

Foto: Liftor

Například u kancelářských stolů na vás také čekají různé typy podnoží, vybírat můžete

mezi 2segmentovými a 3segmentovými nohami v bílé, šedé nebo černé barvě. Samozřejmostí je i možnost detailního výběru pracovní desky od její tloušťky, přes šířku a délku až po dekor. Dostupný je i speciální set se skleněnou deskou.

Připravena je dále řada doplňků, jako jsou nastavitelné držáky na jeden nebo dva monitory, organizér kabelů, držák stolního počítače nebo uzamykatelný šuplík. Rovněž si můžete rovnou se stolem pořídit kovový zásuvkový kontejner na kolečkách v odpovídající barvě, ergonomickou židli nebo bílou stolní lampu.

Stoly Liftor ovšem nejsou určeny jen do klasických kanceláří ve firmách, kancelářské stoly se hodí také pro home office nebo jako stůl pro studenty. V nabídce navíc naleznete 2segmentový vyztužený pracovní stůl, který lze mimo další, výše zmíněné doplňky vybavit praktickým stojanem na nářadí. Nechybí ani nastavitelný stůl pro počítačové hráče se speciální deskou Gaming Pro nebo modrý či růžový dětský stůl pro malé školáky s dětskými ergonomickými židlemi pro děti od 3 let v téže barvách.

O společnosti Liftor

Společnost Liftor založili tři mladí podnikatelé – Ondřej Jírovec, Pavel Petr a Vašek Ortinský. Všichni pracovali v jedné technologické firmě, kde se často setkávali se stížnostmi na bolavá záda svých kolegů a sami cítili, že neustálé sezení v práci, v autě i doma ani jim samotným není příjemné – začali to pociťovat na vlastních zádech a kondici. Přitom ve volném čase vedli aktivní život a věnovali se různým sportům.

Foto: Liftor

Nápad na založení firmy s ergonomickým vybavením kanceláří v čele s výškově nastavitelnými stoly dostali v dubnu 2019, když se vydali na cestu do východní Asie, kde navštívili veletrh technologických novinek. Právě tam se poprvé setkali s polohovatelným stolem, který je okamžitě zaujal.

Sice firmy prodávající takové stoly u nás již existovaly, ale jednalo se pouze o distributory stolů různé kvality, podnikatelské trio chtělo nabídnout něco víc. Mladí podnikatelé se proto rozhodli dovážet nohy stolu s elektrickým pohonem a spojit je s poctivou řemeslnou prací. Výsledkem toho je, že se desky stolů vyrábí ručně v České republice a díky vlastní stolařské dílně jsou schopni zákazníkovi vyrobit desku stolu na míru do druhého dne.

Foto: Liftor

A ještě jedna zpráva na konec, se kterou se nově může společnost Liftor pochlubit – Liftor je také na Slovensku!