Vyhrajte voucher v hodnotě 5 000 Kč na nákup interiérových dveří DOORNITE!

  0

  Bílé dveře stále drží prim při zařizování interiérů. Bílá barva dveří patří mezi nejvíce žádanou nejen do novostaveb, ale i pro rekonstrukce domů a bytů. Není se čemu divit. Snadná kombinovatelnost s ostatními barvami, dekory dřeva, stylem nábytku, možnost splynutí s bílou stěnou, nebo naopak zvýraznění dveří jako architektonického prvku, posouvá bílou barvu do popředí.

  Novým trendem je využití kontrastu bílé a černé. U dveří CLARA největšího českého výrobce DOORNITE je možné kombinovat černé doplňky, posuvné lišty, rámečky a kování s bílými lakovanými dveřmi. Bílé dveře Clara jsou 3x broušeny, se 3 vrstvami bílého laku a finálně vytvrzeny UV světlem. Lakovaný povrch je tedy velmi hladký a také se zvýšenou odolností. Černé, bílé i hliníkové zasklívací rámečky jsou vlepovány bez použití hřebíčků, nic tedy neruší krásu laku.

  Soutěžní otázka:

  Finální povrchová úprava bílých lakovaných dveří CLARA má tyto vlastnosti:

  1. Lesklý lak se zvýšenou odolností proti poškrábání a odření
  2. Polomatný lak se zvýšenou odolností proti poškrábání a odření
  3. Matný lak se zvýšenou odolností proti poškrábání a odření

  Nápověda je v katalogu CLARA ke stažení na: https://www.doornite.cz/clara-m/

  Správnou odpověď prosím zasílejte na e-mail: [email protected] a do předmětu prosím uveďte Soutěž DOORNITE.

  Podmínky: Soutěž probíhá od 20. 10. 2022-30. 11. 2022. Soutěžní výhru (voucher) v hodnotě 5 000 Kč může výherce uplatnit při nákupu dveří v některé z 23 vzorkových prodejen DOORNITE, výhradně na produkty spojené se značkou DOORNITE, a to nejpozději do 31. 3. 2023. Výhry v této soutěži nelze směnit za hotovost, ani není možné požadovat vydání jiné ceny. Účastí v soutěži nevzniká právní nárok na výhru a není možné ji právně vymáhat. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů.