Moderní vánoční dekorace a trendy roku 2022

Toužíte po tom, aby byl váš vánoční stromeček dokonalý a nazdobený podle nejnovějších vánočních trendů? Přestože se k příležitosti Vánoc nekonají žádné oficiální přehlídky vánočních stromků, již nyní je zcela jasné, jaké barvy a dekorace bude Vánocům 2022 kralovat.

0
Foto: Ewalds.cz

Minimalismus, kontrasty a bílé stromečky

Kdybychom měli Vánoce 2022 popsat pouze pomocí čtyř slov, byla by to tato:

  • minimalismus,
  • kontrasty,
  • bílé stromky.

Ano, minimalismus se dostal do popředí i na poli vánočních dekorací a nelze jej brát na lehkou váhu. Jak se s tím v praxi popasovat? Rozhodně to neznamená, že zanevřete na veškeré vánoční dekorace, ale zaměříte se pouze na ty hlavní. Ve vašem domově se tak bude vyskytovat vánoční strom, adventní věnec, věnec na vchodových dveřích a ozdobená okna. Díky praktickému minimalistickému přístupu ušetříte o letošních Vánocích svůj čas i peníze.

Vsaďte letos na jakékoliv kontrasty

V jakých barvách svůj domov letos vyzdobit? Nebojíte-li se kontrastů, vrhněte se do toho po hlavě. Nejlépe funguje černá a bílá, ale poslouží vám také sněhově bílá a rudá, popřípadě kombinace matných a lesklých materiálů.

Dejte šanci bílému stromku a umělému sněhu

Pokud nepatříte k lidem, kteří si potrpí na zelený vánoční stromeček, vyzkoušejte změnu. Kupte si bílý vánoční strom nebo se poohlédněte po umělém sněhu ve spreji a aplikujte ho na okna, na vánoční strom i na věnce. Inspiraci a spoustu vánočního zboží nabízí spolehlivý vánoční e-shop Ewalds.cz. Neváhejte a omrkněte jeho nabídku.

Užijte si letos klidné a spokojené Vánoce. Toužíte-li je strávit obklopeni v náruči nejmodernějších vánočních trendů, inspirujte se některými z našich doporučení nebo je klidně vyzkoušejte všechny. Vánoční minimalismus, kontrasty i bílý vánoční strom a umělý sníh tvoří dokonalou souhru.