Užijte si dovolenou na horách bez strachu ze zlodějů

Věděli jste, že se měsíčně do domů a bytů vydá loupit téměř 600 zlodějů? Užijte si čas strávený mimo domov bez obav.

0

Kvalitní bezpečnostní dveře jsou základ

Společnost Jablotron provedla výzkum s lidmi odsouzenými za vykradení domu či bytu. Až 70 % z nich považuje vchodové dveře za snadnou překážku a pro vniknutí si vybírá právě je. Zároveň však 80 % z nich tvrdí, že to neplatí pro dveře bezpečnostní. Zatímco klasické dveře otevře i podprůměrný zloděj bez větších obtíží, na ty bezpečnostní mu zlodějské náčiní rozhodně stačit nebude.

https://www.youtube.com/watch?v=ELwKrjl-IHE

Dům potřebuje komplexnější ochranu

Pokud bydlíte v domě, je zabezpečení složitější. Kromě vchodových bezpečnostních dveří myslete také na další přístupové cesty, jako jsou okna nebo balkon. Zde může problém do jisté míry vyřešit bezpečnostní sklo, to ale není stoprocentní. Zaručenou ochranou jsou mříže nebo elektronický alarm, který slabá místa ohlídá. Platí to převážně pro domy, které mají velkou zahradu, nebo se nachází na samotě.

Ochrana proti zlodějům díky bezpečnostní třídě 3

Bezpečnostní vchodové dveře do bytu nebo domu mají nejčastěji bezpečnostní třídu 3. Takové dveře nejdou otevřít použitím hrubé síly ani nástroji, jako jsou páčidlo, šroubovák a vrtačka. Obsahují 15 zamykacích bodů a získáte díky nim levnější pojistku na vybavení bytu. Nižší třída se vám nevyplatí a vyšší je vhodná pouze pro majitele drahého umění nebo zbraní.

Další výhody bezpečnostních dveří

Kvalitní vchodové dveře vám kromě bezpečí poskytnou protipožární ochranu a skvělé protihlukové i tepelně-izolační vlastnosti. Pokud bydlíte v bytě, oceníte klidné chvilky bez zvuku výtahu a rušivých rozhovorů sousedů. V rodinných domech vás potěší konec úniku tepla a tedy menší účty za energie. Koupi dveří neodkládejte, obraťte se na odborníky, kteří vám se vším poradí.

 

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here