Tepelná čerpadla Mitsubishi

Společnost Mitsubishi působí na trhu již přes 85 let a je jedním z předních dodavatelů tepelných čerpadel nejen u nás, ale i po celém světě. Jedná se o premiovou značku, která dodává zařízení nejvyšší kvality. Dlouhá léta zkušeností skvěle uplatňuje především ve výrobě moderních tepelných čerpadel vzduch voda, která jsou nejpoptávanějším druhem čerpadel u nás.

0

Společnost Mitsubishi Electric přišla na trh s dvěma výrobními řadami tepelných čerpadel Mitsubishi Zubadan Inverter New Generation a Power Inverter New Generation, které jsou aktuálně nejprodávanějšími jednotkami. Tepelná čerpadla jsou dostupné v široké výkonnostní škále, a to již od 8 do 23 kW. Perfektně se proto hodí jak do rodinného domu či bytu, tak i do nebytových objektů, jako jsou firemní sídla nebo sklady.

Tepelná čerpadla vzduch voda

Proč jsou na českém trhu tepelná čerpadla vzduch voda tolik oblíbená? Důvodů je hned několik. Hlavním z nich je příznivá pořizovací cena, která navíc s využitím státní dotace je dostupná pro každou domácnost. Jeho instalace je rychlá a jednoduchá, nejsou zapotřebí žádná stavební povolení. Tepelná čerpadla vzduch voda zajistí stabilní výkon po celý rok. Nemusíte se ani obávat hluku venkovní jednotky, jelikož tepelná čerpadla Mitsubishi se řadí mezi nejtižší zařízení na trhu. Ve vzdálenosti 3 metrů se hodnoty akustického hluku pohybují do 42 dBA, což je stejný hluk jako například vydává vaše lednice.

Tepelné čerpadlo zduch voda nabízí velkou variabilitu využití. Neslouží pouze pro vytápění interiéru. Můžete ho využít i na ohřev užitkové vody, vody v bazénu či v létě jako klimatizaci. S výkonem až 23 kW zvládne tepelné čerpadlo Mitsubishi veškeré vaše potřeby. Roční úspory díky tepelnému čerpadlu se mohou snížit až o 70 %.

Stabilní výkon po celý rok

Výkon tepelného čerpadla vzduch voda je naprosto dostačující pro většinu území ČR. Například tepelné čerpadlo Mitsubishi Zubadan zvládne bez problémů vytopit váš dům až do -20°C. Do horských oblastí, kde dochází k extrémním mrazům častěji, je vhodnější tepelné čerpadlo země voda, jehož výkon není závislý na venkovní teplotě vzduchu.

Výkon tepelného čerpadla vzduch voda  je ovlivněn mnoha parametry. Záleží nejen na lokalitě vašeho domu, ale i na zastavěné ploše, tepelných ztrátách objektu a dalších proměnných.Výkon tepelného čerpadla byste měli volit tak, aby zvládnul minimálně ⅔ tepelné potřeby domu. Není však výjimkou ani 100 % pokrytí, kde sekundární zdroj funguje jako záloha.

Volte nejen kvalitní zařízení, ale i spolehlivého dodavatele

Tepelná čerpadla Mitsubishi jsou sázkou na ověřenou jistotu. Kvalitní zařízení s pravidelným servisem vám může sloužit 20-30 let. Kompletní servisní služby včetně revizí a online monitoringu nabízí společnost Tenaur, která je předním dodavatelem tepelných čerpadel Mitsubishi a Nibe. Nabízí prodlouženou záruku 5 let a vyřízení žádosti o státní dotaci. Obraťte se na profesionály v oboru, kteří vám s výběrem vhodného zařízení rádi poradí.