Aktuální trendy pro jaro. Zařiďte si domov ve vybraném stylu

Trendy v interiérovém designu se neustále mění. Sledujte s námi nejnovější vývoj, který udává směr v oblasti bytového vybavení. Přinášíme vám čtyři nejnovější trendy bydlení pro jaro 2019, s kterými bude váš domov moderní a stylový.

0

Mezi aktuální interiérové trendy letošního jara patří Green Fantasy, Be Balanced, Loving Earth a Warm Welcome. Pro každý ze stylů jsou podstatné rozdílné barvy, materiály a doplňky, které interiér přemění na moderní bydlení. „Všechny designové prvky a samozřejmě i potřebný instalační materiál a nářadí seženete v Hornbachu. Barvy na stěny si můžete nechat namíchat v centru míchání barev tak, aby přesně odpovídaly vaší představě,“ radí Tadeáš Tenkl, odborník ze Světa bydlení v projektových marketech Hornbach.

Green Fantasy – svěží atmosféra tropů

Máte rádi divokost a veselou kombinaci barev? Potom je styl Green Fantasy pro vás ten pravý! Tapety s květinovými motivy, rostliny a stylový nábytek učiní tento interiér dokonalým. Základními barvami jsou odstíny zelené a jemná meruňková v kontrastu s tmavou oranžovou. Kombinace živých rostlin a odstínů zelené přinese do interiéru svěžest džungle. Green Fantasy vytváří výrazný interiérový design, který je vhodný pro sebevědomé lidi, kteří mají rádi okolo sebe živo.

Be Balanced – vzdušný skandinávský minimalismus

Méně je někdy více. Be Balanced je interiérový styl plný harmonie, který je inspirovaný skandinávským minimalismem. Charakterizuje ho jasný a čistý prostor bez zbytečností. Přesné a rovné tvary v kombinaci s perfektně vyladěnými detaily a doplňky z přírodních materiálů podtrhují čistotu a vzdušnost prostoru. Jemné, tlumené barvy v odstínech hnědé a petrolejové v místnosti působí útulně a přirozeně. Be Balanced je ideální pro ty, kteří hledají harmonii a prostor bez zbytečného balastu.

Loving Earth – v souladu s přírodou

Tento interiérový styl přestavuje bohatství, které nám dává Země. Z přírodních materiálů prožívá největší renesanci terakota, která se vrací v moderní podobě – v barvách i v materiálech. Barevné schéma určují výrazné zemité odstíny červené a křišťálově šedá barva. Díky odvážným barevným kombinacím přináší tento styl hodně energie. Koncept prostoru poskytuje energii na dobytí sil. Útulnost je podpořena nadýchanými polštářky a terakotovými doplňky. Přírodní styl Loving Earth je perfektní pro každého, kdo chce být spojený se Zemí.

Warm Welcome – příjemná, teplá a přirozená atmosféra

S tímto interiérovým trendem budete mít ničím nerušený pocit lehkosti. „Pohodlí navozují folklórní detaily a přírodní materiály jako například sisal, juta anebo ratan. Ve spojení s doplňky a pohodlnými polštářky navozují útulnou atmosféru,“ popisuje Tadeáš Tenkl . Koncept světlých žlutých a šedých tonů vytváří vzdušný prostor. Jemná barevná paleta je kompenzovaná bohatými detaily. Warm Welcome je zdrženlivým a současně velmi osobním stylem designu. Ideální pro ty, kteří mají rádi lehkost a přirozenost.

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here