Tapety, které chcete mít doma! Jsou stylové a změní celý interiér

Chápat znamená vnímat, rozumět znamená dávat prostor, sdílet znamená souznít, milovat znamená nechat vyniknout. Taková umí být šedá. Přinášíme vám novinky ze současných trendů tapet.

0

Nekonečně mnoho možností

Tapeta je potištěný papír, což znamená velkou výhodu pro designéry, kteří nejsou tolik omezováni materiálem a mohou uzdu své fantazie pustit naplno. Dnes se setkáváme s pestrou paletou možností, avšak kromě pestrých květinových vzorů si můžete vybrat i originální zpestření vašeho interiéru v jemných odstínech šedé. Tyto tóny například nabízí nová kolekce The Grey book.

Spojení něžných odstínů

„Nenechte se zmást názvem, The Grey book obsahuje i jiné barvy, než jen 50 odstínů šedé. Vychází z posledních trendů, kdy barvy jsou tlumené a vždy tak trochu ‚došeda‘, i když jde např. o žlutou. Říkáme tedy žlutošedá, modrošedá, růžovošedá… Interiér tak působí velice elegantně, vznešeně, je to rafinovaná a promyšlená záležitost“,dodává k nové kolekci designérka Babeta Ondrová.

Tento trend vychází také z potřeby návratu k přirozenosti, k přírodě a kloní se k přírodním tónům i materiálům, tak aby vytvořili krásný domov.