Hlavní stránka Štítky Vánoce

Tag: vánoce

Jak vybrat ten nejlepší vánoční stromek?

Umělý, řezaný nebo živý Tady záleží rozhodnutí pouze na vás a každá z možností si každoročně nachází své příznivce. V každém případě je důležité zvolit správnou velikost. U...

Minimalistické nebo duhově barevné Vánoce?

Široká nabídka vánočních ozdob nám umožňuje nejen dokonale vyladit vánoční stromeček, ale i kompletní výzdobu domu či bytu. Sladit podle jednoho stylu je možné vše od baněk přes doplňky, balicí papír až po slavnostní tabuli. Jak jednoduše na to a z jakých stylů vybírat? Nejdříve zvolte ozdoby, které budou ústředním motivem vašich Vánoc.

Ráj vánočních dárků pod jednou střechou

Vánoce se blíží a vy přemýšlíte, čím udělat svým nejbližším radost? Pak si poznamenejte do diáře 10. – 13. prosince 2015, kdy se v areálu PVA EXPO PRAHA uskuteční tradiční vánoční akce Stříbrné vánoční dny. Čekat na vás bude výběr z 6000 dárků od více než 350 vystavovatelů. Přijďte si užít předvánoční atmosféru plnou vůní a vánočních koled, ochutnat to nejlepší svařené víno a zároveň nakoupit dárky za nízké ceny přímo od výrobců.

Láká vás mezinárodní gastronomická soutěž i návrh interiérů?

Začátkem října proběhne v areálu PVA EXPO PRAHA oblíbené trio veletrhů, které zaplní všechny výstavní haly. Největší podzimní veletrh nábytku, interiérů a designu FOR INTERIOR nabídne přehlídku novinek a trendů od nejvýznamnějších firem z oboru. Část FOR DECOR & PRESENT poslouží k nákupu vánočních dárků, ale i dekorací do bytu. Velkému rozkvětu se rok od roku těší veletrh FOR GASTRO & HOTEL, který bude letos mimo jiné obohacen i o divácky atraktivní mezinárodní soutěž Global Chefs Challenge a speciální sekci věnovanou potravinám a ingrediencím pro milovníky dobrého jídla. To vše od 1. do 4. října 2015 v Letňanech.