Hlavní stránka Štítky Ložnice

Tag: ložnice

Trendy v bydlení 2019: Koupelny se propojují s ložnicemi, přibývá zeleně i exteriérových prvků

Otevřený prostor s dostatkem světla Současným trendem v bydlení je čím dál více otevírat prostor a spojovat hned několik místností v jednu. „Model, kdy je propojen obývací pokoj společně s kuchyní, je oblíbený už několik let....

Dětské postele je třeba vybírat s ohledem na věk

Vyrostlo už vaše dítě z postýlky, a tak přemýšlíte o výběru větší dětské postele? Nebo máte doma školáka, kterému vybavujete pokoj? V obou případech sice budete shánět postel, jenže pokaždé jinou. Věk dítěte hraje při výběru...

Jak vybavit interiér pro alergika?

Domov právem považujeme za místo, kde bychom se měli cítit dobře. Jak je to ale v případě alergiků? Co doma může zůstat a s čím je nutné se bez milosti rozloučit?

Také ložnice chce osobitý styl. Nebojte se kombinovat

Styly v ložnici se dnes velmi často prolínají a není proto třeba dodržet striktně jeden z nich. Vyberte si svůj design, který se vám líbí - některé styly přímo vybízejí ke kombinaci s jinými. Největší popularitě se v současné době těší přírodní materiály. Dřevěné rámy postelí i přírodní matrace totiž snadno zapadnou do každého stylu.

Trendy v ložnicích pro rok 2016 ukazují návrat k přírodě

Ať už pro vás bude letošní rok ve znamení stěhování, nebo jen plánujete oživit ložnici, měli byste vědět, na co se při zařizování zaměřit. Nevhodně zvolená postel či neladící barvy mohou celkový dojem i odpočinek úplně zničit. Podle zahraničních designérů budou v roce 2016 vládnout přírodní materiály, jednoduchost, kvalita i důraz na životní prostředí. Díky těmto nadčasovým pravidlům si zařídíte pohodlnou a útulnou ložnici na dlouhá léta.

Ložnice ve stylu trendů 2016

lánujete oživení ložnice či její celkovou rekonstrukci? Buďte in a inspirujte se novinkami a trendy pro nadcházející rok. Jaké barvy, doplňky a materiály jsou v kurzu? To vám představíme v našem článku.