Prodej domů Plzeňský kraj

Co nového v Plzeňském kraji? Na prodej čekají stovky bytů, domů a dalších nemovitostí. Kde se staví a jaká je aktuální nabídka novostaveb?

0

Pubec ví, kde je právě teď živo. Prohlédněte si nabídku nemovitostí v Plzni a Plzeňském kraji a napište si o své nové bydlení přímo do realitní kanceláře Plzeň.

Nové byty čekají na své obyvatele v centru

Co by kamenem dohodil od historického centra města Plzně vyrůstá nový moderní bytový objekt. Byty na Poděbradské nabízejí svým budoucím obyvatelům veškerý komfort, který si jen můžete v této městské části přát. O občanské vybavenosti okolí se netřeba ani zmiňovat. Co však za zmínku určitě stojí je luxusní vybavenost těchto bytů. Nový majitel se po dokončení stavby může rovnou stěhovat a na přání je možné upravit standardy vybavení jednotlivých bytů. Budova je navíc navržená jako nízkoenergetická, a tak se nemusíte bát ani nákladů spojených s užíváním bytu. V budově nejdete byty od 30 do 66 m2.

Pozadu však nezůstává ani příměstská část Plzně a v krásné lokalitě u Boleveckého rybníka vyrůstají moderní byty s výhledem na vodní hladinu.

Plzeň vás neláká? Ve Starém Plzenci mají co nabídnout

A nabízejí hned několik nových bytových jednotek od 1+kk po prosluněné mezonety. Byty lze navíc dokončit takzvaně na klíč, a tak budete bydlet dokonale uzpůsobeném bytě, v krásné lokalitě a za příjemnou kupní cenu. V nabídce už jsou poslední byty, tak neváhejte.

Bydlete nízkoenergeticky v Myslince

Právě tady se totiž dokončuje výstavba první etapy rodinných domů 4+kk. Co nabídnout má nejen příjemná lokalita, ale také jednotlivé nemovitosti. Každý dům má svou zahradu, parkovací místo a je připraven na přechod k pasivnímu bydlení. Hledáte-li klidnou, přírodou obklopenou lokalitu, není nad čím váhat.

Staví se ale i jinde. V Letkově nyní můžete pořídit plně vybavené parcely pro rodinné domy v lokalitě Podlesí. Jedná se o druhou etapu výstavby a o pozemky je zájem. Nemusíte se tedy bát, že zůstanete bez sousedů. Malebná okolní krajina navíc přímo láká k výstavbě rodinného domku se zahradou.

Na Borech vzniká nový bytový komplex

UniCity je nově vznikající komplex bytových i nebytových prostor, který nabídne bydlení nejen pro studenty plzeňské univerzity. Byty jsou určeny široké veřejnosti, ať už jde o studenty, pracovníky fakult nebo zaměstnance místních podniků. Je to také ideální příležitost k investování do nemovitosti.