Potřebujete uskladnit materiál nebo zboží, ale nemáte k tomu dostatek prostor? Máme řešení

0
Foto: Konteinery Křižíkova

Skladovací kontejner je univerzální pomocník, který vám pomůže snadno uskladnit zboží. Můžete ho zároveň použít i jako dílnu nebo do něj zkrátka uložit vše, co potřebujete a nedostali jste stavební povolení k výstavbě vlastního přístřešku. Stěhujete se? Potřebujete vymalovat? I v těchto případech vám skladovací kontejnery pomohou. 

Podle čeho vybrat kontejner?

Výběr skladovacího kontejneru záleží na vašich potřebách. Hlavní roli zde hrají především rozměry. Pozitivem je, že dnes na trhu najdete širokou škálu velikostí, ze kterých si určitě vyberete ten svůj kontejner. 

Výhody skladovacích kontejnerů

Vysoká životnost

  • Skladovací kontejnery se pyšní ocelovou konstrukcí, díky které vydrží několik let.

Bezpečnost

  • Skladovací kontejnery jsou opatřeny zámkem a mají vysokou úroveň ochrany před nevyžádanou demontáží a lupiči. Nemusíte se tak bát, že vám někdo kontejner odcizí. Navíc pokud se rozhodnete nechat si kontejner přímo v areálu firmy, obdržíte vlastní kód, díky kterému budete mít do areálu nepřetržitý přístup.

Cena

  • Nemusíte se bát, že pořizovací cena kontejneru je vysoká. Naopak vás mile překvapí! Za pronájem je vám účtována kauce ve výši dvou měsíčních nájmů, nicméně tato částka je vám po uplynutí doby pronájmu vrácena. Kontejner si můžete buď pronajmout nebo v případě spokojenosti rovnou zakoupit.

Flexibilní přístup

  • Ke svému kontejneru máte v areálu přístup 24/7 a to 365 dní v roce.

Snadná manipulace

  • Pokud se rozhodnete svůj kontejner přemístit, postačí vám k tomu vysokozdvižný vozík. A pokud ho náhodou už nebudete využívat, demontáž zvládnete i sami. Sklady Diskont Depot vám k pronájmu nabízí celou řadu zajímavých služeb – včetně pronájmu vysokozdvižného vozíku či pomoci při stěhování.

Není nutné stavební povolení

  • Jelikož kontejner nemá pevné betonové základy a je mobilní, technicky se tak nejedná o stavbu, a tak není potřeba stavební povolení.