Pět kuchyňských stylů. Který je ten váš?

Říká se, že kuchyně je srdcem domova. A abyste se v ní také tak cítili, měla by co nejlépe vyhovovat vašemu osobnímu stylu. Jaký je ten váš? Klasický, retro, hravý nebo moderní? 

0

Retro

Libujete si v nostalgii a rádi si připomínáte dobroty, které uměla v kuchyni vykouzlit vaše babička? Vsaďte na subtilní nádobí s klasickými vzory, jako jsou květy nebo kostky a na kombinace tradičních barev s bílou. 

Kolekce Vintage Indigo od Creative Tops (Bonami.cz)

Klasická

Pokud toužíte po klasické a nadčasové kuchyni, inspirujte se britským stylem. Například značka Mason Cash je proslulá nádobím jako vystřiženým ze staré anglické kuchařky – miskami na puding nebo formami na apple pie s vlnkovým okrajem. Toto stylové nádobí ale dodá šmrnc i typicky českým pokrmům.

Britský styl sluší i české kuchyni. (Bonami.cz)

Moderní

Svěží minimalismus, lesklé povrchy a retro nádech jsou momentálně v kurzu. Tajemstvím dokonalé moderní kuchyně jsou ale hlavně zajímavé detaily, díky kterým na své hosty stoprocentně zapůsobíte. 

Retro nádobí značky Kitchen Craft. (Bonami.cz)

Hravá

Ryze ženská barevná paleta pastelů a černo-bílé spolu s hravými motivy srdíček a koketně mrkajících oček evokuje byt mladé chic Pařížanky. Pokud máte smysl pro humor a ráda ukazujete svoji ženskost, nádobí a doplňky Miss Étoile to řeknou za vás.

Řada nádobí Miss Étoile. (Bonami.cz)

Pánská

Pánské kuchyni bude slušet především funkčnost, jednoduchost a čisté linie. Zemitá barevná škála a použité materiály jako břidlice nebo černý melamín evokují sílu, racionalitu a mužnost. Při vaření pánové navíc ocení i nenáročnou údržbu a skladnost jednotlivých kusů nádobí. Přesně v takovém duchu se nese kuchyňské vybavení značky Galzone.

Vybavení značky Galzone. (Bonami.cz)

Jaký styl nádobí byste chtěli mít v kuchyni vy? 

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here