Obraz levandule provoní váš interiér

Znáte levanduli? Tato krásná drobná květinka je zdánlivě nenápadná, nicméně svým využitím a také krásou dokáže člověka do značné míry zaujmout. V první řadě vábí nádhernou zcela specifickou a neotřelou vůní, již nedisponuje prakticky žádná jiná rostlina na světě.

0

Stačí vám kolem místa s levandulemi projít a okamžitě budete v pozitivní slova smyslu atakováni mořem typické vůně. Jinak je ale levandule užitečná i v mnoha jiných oborech. Na trhu najdeme spousty kosmetických přípravků, jichž je základní složkou. Jedná se o šampony, kondicionéry, mýdla anebo krémy. Vzhledově dokáže bez problémů také zaujmout. Důkazem budiž i spousty vyobrazení levandulových polí, detailů levandule anebo různých pestrých zátiší, v nichž hraje tato květina jednu z hlavních rolí. Přesvědčí nás o tom i obraz levandule v neskutečném množství nejrůznějších variací. Na ty se podrobně zaměříme v následujících řádcích. Je jich opravdu velké množství.

Nekonečná levandulová pole

Za klasický obraz levandule jsou považována pole plná těchto fialových kvítků. Jedná se v podstatě o nekonečné řady, které jsou vyrovnané a ohýbají se ve větším či mírném větru. Celý komplet vypadá v kombinaci s okolní zelenou barvou naprosto skvěle. Rozhodně není od věci podívat se na obrázky tohoto typu za různého počasí. Třeba se sluníčkem je celkový pohled naprosto neotřelý. Sluneční paprsky dokážou prostoupit řadami levandulí a přinést hodně zajímavé scenérie. Zajímavé jsou i obrazy, které znázorňují okno, za nímž jsou právě levandule. Může se jednat i třeba o obraz spojený ze třech částí, přičemž na každé z nich je levandulové pole. K dispozici jsou ale i mnohodílné obrazy.

myloview.cz/obrazy/podle-kategorie/kvetiny/levandule/

Levandule v detailu

Velmi zajímavý je také detailní pohled na levandule. Když se zaberou květiny z velké blízkosti, rozhodně se můžete dočkat originálního snímku, který nikdo jiný doma mít s největší pravděpodobností nebude. Levandule v detailu umí zpestřit jakoukoli stěnu, přičemž si při pohledu na ně vždy představíte vůni, již tradičně tyto květiny vydávají. Obraz s levandulí v detailním provedení také dokáže pracovat se sluníčkem. Při jeho západu dochází k vynikajícím kontrastům, jež si zaslouží pozornost. Člověk k takovému obrazu často upře zrak zcela bezděčně.

Bohatá levandulová sklizeň

Když se sklízí levandule, všechno kolem voní a lidé si ji mohou uschovávat třeba pod střechou zavěšenou na trámech. Sklizeň těchto fialových kvítků je tolik charakteristická právě svazováním rostlin do typických svazků, jež vypadají velmi romanticky. Pohled na ně je rustikální a většinou se zachycují s tradičními staveními okolo levandulových polí anebo přímo s lidmi věnujícími se jejich sklizni. Krásně vypadají svazky levandulí v kombinaci s tradičními bílými kamínky. Pokud se zachytí tyto svazky při sušení na šňůře v pozadí se starším dřevěným plotem, získáte také nádherný detail, jenž se bude nesmírně líbit. Fialová barva levandule se bude líbit za každé situace a kombinovali lze se spoustou dalších pestrých motivů. Obraz na plátně levandule se může stát ústředním v jakékoli místnosti vašeho interiéru.

Umístění obrazu s levandulí

Velmi oblíbený je obraz levandulí v obývacím pokoji. Právě tady vytváří atmosféru vyznačující se maximální lehkostí. Hodí se především do místností laděných ve světlých barvách. Celková něžnost vyzařující z kompletního uspořádání takovéhoto pokoje, působí na příchozího člověka v podstatě ihned. Mnohdy se ale levandule volí také do kuchyně. Ta by se měla vyznačovat pestrostí a zároveň maximální čistotou i důrazem na detail. Levandule jakožto přírodní motiv jistě k takovémuto uspořádání kuchyně přispěje, a to se vším všudy. Jinak může obraz na plátně levandule přinést své kouzlo také do předsíně. Když návštěva vejde do interiéru konkrétního bytu nebo domu, získáte zajímavé prostředí, které se prostě a jednoduše musí líbit. Uvítat jakoukoli návštěvu takovouto scenérií se rozhodně vyplatí. Kombinovat se obrazy dají klidně i s obyčejnou bílou barvou, jež tradičně bývá na mnohých stěnách.

 

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here