Nerezové oceli a plastové díly jedině kvalitně

0

Možná sháníte nerezové oceli, hliníkové slitiny či plastové obráběné díly. Společnost Primapol má v tomto oboru dlouholetou tradici a zajistí vám vše potřebné od desek, fólií, tyčí či drátů. V Primapolu jsou specialisté na dodání nerezových ocelí feritické i austeniticko feritické třídy. Tyto materiály se odlišují svou odolností vůči korozi a teplotě. Jejich produkty najdou své uplatnění především v chemické a petrochemické průmyslu nebo ve zdravotnictví či potravinářství.

Potřebujete hliníkové slitiny?

Hliníkové slitiny jsou pevné materiály díky přidaným prvkům jako je železo, křemík, mangan či hořčík, dohromady vytvářejí až 15 % celkové hmotnosti slitiny.

Velice žádaná je třeba slitina ENAW 6060, která se používá pro všeobecné konstrukční účely a je dobře tvářitelná za tepla a odolná vůči korozi. Je vhodná k povrchové úpravě anodickou oxidací a také je vhodná i při styku s potravinami. Nejvíce se používá v profilových a příhradových konstrukcích.

V sortimentu firmy jsou i plastové obráběné díly, které mají díky svým vlastnostem jako je odolnost vůči chemikáliím a vysoké odolnosti široké využíti. Vyberte si z bohaté nabídky společnosti Primapol další možné slitiny či nerezové oceli a dostanete ověřenou kvalitu.