Hoďte úklid za hlavu

  0

  Úklid, už jen to slovo ve většině z nás vyvolává představu několikahodinové ztráty času, kdy se potíme při vysávání a následném vytírání všech podlah. V tu chvíli bychom byli vděčni za malou garsonku, kde máme za minutku uklizeno. Víte ale, že na trhu je robotický vysavač iRobot i7, který za vás bude vysávat klidně každý den? Zbaví vaši domácnost prachu, chlupů od mazlíčků a drobků z večerního hodování s rodinou. Vy se můžete v klidu dívat na své oblíbené pořady a bez starostí si užívat své rodiny a blízkých.

  Čekáte večer návštěvu, vaše kuchyňská podlaha vypadá po včerejším kulinaření jako po výbuchu a vy se zdržíte v práci? Není nic jednoduššího než cestou z práce zadat robotovi pokyn, aby začal uklízet. V aplikaci iRobot HOME stisknete tlačítko CLEAN a máte jistotu, že po návratu domu bude vaše podlaha krásně čistá a po drobečcích ani památka. Aplikace je také v českém jazyce, takže se nemusíte bát, že byste si s Roombou neporozuměli.

  Postará se o váš úklid i sám o sebe

  Roomba je již natolik chytrý robůtek, že mu nehrozí pád ze schodů. Sám si pomocí senzorů zmapuje prostor a pozná, když se blíží schody. Ani volně položené kabely ho nemohou ohrozit. Je vybaven funkcí ANTITANGLE, která brání zamotání kabelů či zaseknutí třásní od koberců.

  Jakmile začne cítit, že mu docházejí síly, sám se dojede dobít a pokračuje v práci tam, kde předtím skončil, dokud není s úklidem spokojen. To samé platí, když se naplní jeho sběrný koš. Přes aplikaci vám dá vědět, že je potřeba koš vysypat a po stisknutí tlačítka CLEAN bude opět v úklidu pokračovat.

  A v čem je ještě Roomba jedičný? Patentovaný třístupňový čisticí systém AeroForce zajišťuje daleko vyšší úroveň úklidu díky „vakuovému“ efektu. Stejně tak je patentovaná i navigace iAdapt, díky které Roomba rozpozná překážky a jednotlivé druhy nábytku. Podle toho prostor vyhodnotí a zvolí nejlepší způsob úklidu.

  Dokonalá dvojka

  Milovníci Star Wars jistě znají nerozlučnou dvojici robotů, kteří při sobě drželi v dobrém i zlém. Takového parťáka může mít i Roomba i7. Perfektně si totiž rozumí s robotickým mopem Braava Jet m6. Společnost iRobot vytvořila k dokonalému úklidu dva roboty, jeden, který by uměl vše, nikdy neodvede 100% efektivní práci. Díky technologii Imprint Link spolu roboti komunikují a vyrážejí uklízet synchronizovaně, jeden po druhém. Nejprve Roomba místnost důkladně vysaje, a jakmile zajede do dokovací stanice, vyráží Braava vytírat. Nerozluční parťáci!

  Roomba i7 zakoupíte u všech partnerů a na oficiálních stránkách www.irobot.cz za 21999 Kč.