Zastavte první vlnu slimáků

Také už jarnímu sluníčku nastavujete tvář a posilovnu jste vyměnili za práci na zahradě? Slimáci sice nepatří mezi nejrychlejší běžce, pokud ale vy budete mít pomalý start, nemusíte během léta už dohnat a jejich hladovým žaludkům padne za oběť celá úroda. Aby nově vysazená zelenina a ovoce dobře rostly, musíte je nejen zalévat a hnojit, nezapomeňte je také včas chránit před škůdci.

0

Abyste první vlnu slimáků nepromeškali, je vhodné připravit jim návnadu – na stinné místo umístit prkno a pod něj vlhký hadr. Pod prkno se začnou slézat slimáci a každodenní kontrola odhalí, zda brzy nastane jejich invaze.  

Pokud nechcete slimáky každodenně ručně sbírat a likvidovat, nabízí se jedno snadné, bezpečné a k přírodě šetrné řešení. Vyzkoušejte přípravek Ferramol, ve formě granulí, který slimáky a plzáky účinně zahubí a odstraní ze záhonů. Po pozření Ferramolu se stáhnout do podzemních úkrytů, kde uhynou. Nemusíte tak trávit čas nepříjemným sbíráním a záhony zůstávají čisté, bez slizu i slimáků.

Účinnou látkou  Ferramolu je fosforečnan železitý, který se běžně vyskytuje ve volné přírodě, a proto není při náhodném požití škodlivý pro lidi, domácí mazlíčky, ježky, ptáky ani další zvířata, která se na zahradě mohou vyskytovat. Pozitivní je, že účinnost granulí nesnižuje ani déšť, zálivka a vlhké počasí, kdy jsou slimáci nejaktivnější.

Protože je přípravek biologicky odbouratelný a nemá žádnou ochrannou lhůtu, můžete úrodu sklízet kdykoliv a bez obav.

Soutěžte s námi a dejte sbohem slimákům i mravencům!

Vyhrajte účinné přírodní přípravky pro zdravou zahradu bez škůdců: Ferramol proti slimákům a oblíbené účinné přípravky proti mravencům Loxiran Mravenčí bufet. Všechny výrobky německé firmy Neudorff jsou 100% přírodní, bezpečné pro domácí mazlíčky, děti i životní prostředí.

 

Otázka: Jakou účinnou látku obsahuje Ferramol proti slimákům?

a) fosforečnan železitý

b) jodid draselný

c) hydroxid sodný

Správnou odpověď najdete na www.neudorff.cz.

Tři vylosované výherce čeká balíček účinných přírodních prostředků Neudorff proti slimákům a mravencům v hodnotě přes 300 Kč. Odpovědi zasílejte do 9.5.2017 na [email protected] Do předmětu e-mailu uveďte heslo SLIMÁCI.