A kdo vytírá za vás?

Úklid domácnosti nepatří mezi oblíbené činnosti nikoho z nás, pokud tedy nejste Monika z Přátel. Naštěstí existují chytří pomocníci, kteří odvedou práci za vás. Stačí zmáčknout jedno tlačítko nebo použít mobilní aplikaci.

0

Nečekaná návštěva

Pozvali se k vám kamarádi na večeři nebo nečekaně přijede partnerova maminka, ale vy jste stále v práci? Žádný problém, stačí použít aplikaci iRobot HOME a nastavit začátek úklidu. V aplikaci si můžete robota i pojmenovat a určit si, ve které místnosti potřebujete aktuálně začít vytírat. Jestliže se během úklidu robot vybije, dojede se automaticky dobít a pak pokračuje ve vytírání, dokud nebudou místnosti zcela uklizeny.

Doma je doma

Každý z nás má doma různé komody, stolky, sošky z cest či květináče. Toto vybavení dotváří celkový vzhled místností a doplňuje útulnou atmosféru domova. Horší už je pohyb s mopem v ruce okolo těchto věci. Kolikrát se vám stalo, že jste rukojetí mopu zavadili o květináč a na poslední chvíli zabránili neštěstí? Robotický mop se pomocí inteligentního mapování dokonale seznámí s půdorysem domácnosti a bude mít přehled o všech překážkách v cestě. Díky designovému tvaru dokáže uklízet těsně podél hran nábytku a ano, dostane se i do všech koutů, které také pečlivě vytře.

Rychlý úklid není problém

Můžete si vybrat, jestli chcete suchý úklid, nebo mokré vytírání. Stačí nasadit čisticí podložku a robot začne uklízet. V režimu mokrého vytírání si díky trysce poradí s lepkavou podlahou nebo kuchyňským tukem. Suchý režim se používá pro rychloúklid, když nemáte po ruce vysavač a stačí vám, když bude uklizeno tzv. „na dvorečku“. Po dokončení programu robota jednoduše podržíte nad odpadkovým košem a stisknutím tlačítka se podložka uvolní do koše. Součástí každého balení jsou jak jednorázové podložky pro mokrý i suchý úklid, tak opakovaně použitelná podložka, kterou jednoduše vyperete v pračce.

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here