Vyzdobte si domov vlastním fotokalendářem

Nový rok je téměř za rohem, a to znamená kromě jiného, že bude potřeba opět vyměnit váš kalendář za novější. Patříte mezi ty, kteří si kalendáře kupují pracně každý rok v obchodě? Co takhle letos vynechat recepty, zvířátka nebo památky, které jsou nejčastějšími motivy na komerčních kusech a udělat si váš vlastní fotokalendář.

0
Foto: Andrey Sayfutdinov / Shutterstock.om

Vlastní fotokalendář má nespočet výhod

Výroba vašeho vlastního fotokalendáře má nesčetně výhod. Jednou z nich je určitě to, že nejste nijak limitováni motivy, které se nacházejí v obchodech a obsah tohoto kalendáře bude čistě na vás a vaší fantazii. Chcete kalendář s vašimi zážitky z cest? Fotky vašich dětí nebo váš domácí mazlíček? Tak to nebude nejmenší problém. Vše, co k tomu budete potřebovat je alespoň 12 fotografií a trochu volného času.

Další výhodou je, že si můžete tento fotokalendář přizpůsobit přesně podle sebe. Ať už chcete kalendář plánovací, nástěnný nebo stolní, nic není problém. Výroba vám zabere jen pár minut, jelikož většina online obchodů, které tuto službu poskytují mají pro vás nachystány stovky přednastavených designů a vy si tak jen vyberete ten nejvhodnější a rozložíte si vaše fotografie.

Navíc tento fotokalendář může sloužit i jako dekorační prvek do vaší domácnosti.

Kde si něco podobného nechat vyrobit?

Jedním takovým místem, kde si můžete velmi jednoduše a relativně levně takový kalendář vyrobit, je společnost FotoZeus. A fotokalendáře rozhodně nejsou jedinou věcí, kterou zde z vašich fotek můžete vytvořit. Pokud si chcete byt vyzdobit krásnými dekoracemi z vašich fotografií, například si zhotovit originální fotoobrazy, nebo jimi někoho obdarovat (v nabídce také fotohry a fotoknihy), tak tady je pro vás to pravé místo.