Chytré zásuvky jsou pomocníkem pro každou domácnost

Chtěli byste mít jistotu, že meziroční vyúčtování energií nebude žádným překvapením? Odpověď může přinést zařízení, které patří do široké rodiny moderní elektroniky. Jeho instalace nebude u vás doma představovat žádný náročný úkon. Přehled nad spotřebou by měl mít každý, kdo chce ušetřit a mít své výdaje zcela pod kontrolou. Můžete pak přijmout různá opatření, některé spotřebiče si budou žádat výměnu. Z detailních grafů a statistik poznáte všechno podstatné. A při dnešních cenách platí, že se každá ušetřená kilowatthodina počítá, že?

0
Zdroj foto: Stock-Asso / Shutterstock.com

Informace jsou dostupné odkudkoliv

Velkou výhodou je, že monitoring můžete provést z různých míst, není nutné, abyste právě byli doma ve svém obýváku. Chytré zásuvky se připojí na domácí síť a pošlou vám zprávu na mobil i v případě, že zrovna budete na druhém konci planety. Statistiky budou připravené a můžete si je seřadit přehledně podle dnů a měsíců. Dlouhodobé statistické údaje pak hodně napoví, kde má vaše domácnost rezervy. Je to jednoduchá cesta, která vám pomůže a poradí. Chtěli byste si nastavit scénář, kdy se každé ráno v sedm zapne kávovar? To rozhodně není žádná futuristická vize, ale běžná realita všedního dne. Lze si také nastavit klimatizaci, která je vítaným společníkem zvláště v době letních veder. Chytrá domácnost není něco, co poznáme až ve 22. století. Žijeme s ní tady a teď.

Spolehněte se na přesná čísla

Spotřeba je monitorována nepřetržitě a na nasbíraná data se můžete maximálně spolehnout. Přitom je výhodou, že tyto zásuvky mají samy o sobě naprosto minimální odběr a dovedou se spárovat až s jedenácti tisíci různými zařízeními. Díky přehledným kategoriím pak už stačí jedno jediné kliknutí ve smartphone aplikaci a jste hned v obraze! Pokud vás toto téma zaujalo, více informací k němu najdete na cel-tec.cz!