Terasu využijete i na podzim, nejhezčí jsou dřevěné

  Dřevěné terasy u domu jsou must have v létě, ale i během babího léta, kdy nás ještě několik krásných dní venku čeká. Terasa u domu se dá vyrobit z různých materiálů, jaké jsou jejich výhody?

  0

  Dřevěné terasy jsou příjemné a nadčasové

  Dřevo se prostě nedá ničím nahradit. Je na dotek příjemné, hřejivé, je to přírodní a tím pádem i ekologický materiál. Dřevo se dá krásně ošetřovat nátěry a laky na dřevo (například Osmo přírodním lakem na dřevo) a při správné péči vydrží dlouhé roky. Po skončení životnosti se pak dá dřevo krásně ekologicky zlikvidovat a nevzniká zbytečný odpad. Navíc i po estetické stránce se jedná o výbornou volbu, vzhled dřeva je prostě nadčasový a neokouká se. Přírodní odstíny se hodí ke všemu, ať už zvolíte jakýkoliv styl dalšího vybavení, s přírodními tóny neuděláte chybu.

  WPC terasy

  Existuje však i další varianta, a to wpc terasy. Jedná se o materiál, který kombinuje vzhled dřeva a odolnost PVC materiálu. WPC terasy vypadají krásně navenek, materiál je příjemný a navíc není nutné jej ošetřovat jako je tomu u dřeva. Tyto terasy jsou odolné proti mechanickému poškození a vydrží dlouhá léta ve stejném stavu. Jsou určeny pro uživatele, kteří mají rádi pohodlná a bezúdržbová řešení.

  Jaká terasová prkna zvolíte vy? Jste spíše pro přírodní materiál či wpc řešení?