Hlavní stránka Štítky Spotřebiče

Tag: spotřebiče

Ekologicky šetrná domácnost: Začněte od drobností!

Nákup potravin Podle statistiky se po celém světě každoročně vyhodí nebo znehodnotí třetina všeho vyprodukovaného jídla. Toto číslo přitom není těžké snížit. Stačí správně nakupovat. Seznam potřebných potravin si vždy napište ještě před nákupem doma....
iRobot po nábytek

Vítejte ve světě robotů: oni pracují, vy odpočíváte

Zapomeňte na fyzicky náročné zametání, které jen rozvíří prach, a sáhněte po chytrém robotovi. Ten za vás vysaje i vytře nebo třeba uvaří.

Na nákup drobných spotřebičů do domácnosti můžete využít půjčku

Bez rychlovarné konvice, žehličky nebo třeba dětské chůvičky, to u vás doma zkrátka nepůjde. Není žádná ostuda se porozhlédnout po možnosti půjčky nebo úvěru na nákup drobných spotřebičů.

Které sušičky potravin prošly testem?

Opět je zde sezóna sušení jablek, hroznů, hub a dalšího ovoce i zeleniny. Jakou sušičku ale vybrat? Výsledky dTest ukázaly, že vyšší cena výrobku ještě nezaručuje jeho kvalitu.

Vybíráme energeticky úsporné spotřebiče

Energeticky úsporné spotřebiče jsme si už dávno oblíbili. Jak ale odborníci upozorňují, ne vždy se orientujeme tak, abychom zvolili opravdu ty nejlepší. spotřebiče nám ale skutečně pomohou hodně ušetřit.

I malé úpravy v domácnosti mohou ušetřit tisíce korun ročně

O tom, jak ušetřit na chodu domácnosti, toho bylo napsáno pomalu stejně, jako tipů, jak zaručeně zhubnout. Ať už máte první garsonku či jste majitelem velkého rodinného domu, existuje řada způsobů, jak zbytečně nenavyšovat rodinný rozpočet o náklady za topení či elektřinu. Stejně jako u hubnutí je ale nejtěžší začít, změnit některé návyky a nového způsobu života se držet.

Chtějte to nejlepší. Televizor vybírejte z nabídky Samsung SUHD

Zařizování domova patří k těm příjemnějším věcem zabydlování a chytrá volba spotřebičů vám zajistí mnoho let spokojeného bydlení. A neplatí to jen v případě nové chladničky či pračky, ale i při pořízení televizoru, který by měl nabídnout nejen špičkový obraz, ale také skvěle vypadat. V tomto ohledu pro vás máme tip na horkou novinku, kterou je SUHD TV od společnosti Samsung. Vyniká elegantní prohnutou obrazovkou, rozlišením UHD a unikátní technologií Nano Crystal Display. Díky tomu nabízí aktuálně nejlepší obraz na trhu. S operačním systémem Tizen jsou SUHD navíc doslova nadčasovými televizory. V nabídce jsou modely s úhlopříčky od 48 do 88 palců.

Stará lednice škodí ovzduší stejně jako rok ježdění v autě

Papír, plast nebo sklo. To jsou materiály, v jejichž třídění patříme k nejlepším v Evropě, nicméně věděli jste, že i vysloužilá elektrozařízení či jiné elektroodpady jsou určeny k recyklaci? Tato zařízení musí být stejně jako ostatní tříděné materiály oddělené od směsného odpadu a podléhají přísnějším pravidlům sběru i likvidace. Při nesprávném zacházení mohou způsobit rakovinu kůže, šedý oční zákal nebo kontaminaci půdy a vody. Že jste to nevěděli? Pak vás možná překvapí i další zajímavosti týkající se elektroodpadu.

Saeco Gran Baristo představuje špičku v domácí přípravě kávy

Saeco Gran Baristo je špičkový, velmi štíhlý kávovar s šířkou pouhých 20,5 cm s řadou nejnovějších patentovaných technologií. Stačí si jen za pomoci multifunkčního O-LED displeje zvolit jednu z 16 možností kávových specialit a nastavit každý detail lahodného nápoje podle svých preferencí od síly, intenzity až po strukturu základu, pěnu a teplotu. Navíc do paměti displeje je možné zadat profil nejen vaší oblíbené kávy, ale i dalších pět uživatelů. Součástí kávovaru GranBaristo je výkonný ohřívač vody s technologií Thermo-speed, který se postará o přípravu dokonalé kávy doslova ve zlomku vteřiny. Díky dvojtlakové komoře VariPresso vám Saeco GranBaristo jako jediný přístroj dokáže připravit oblíbené espresso s využitím vyššího tlaku, zatímco ranní filtrovanou kávu při tlaku nižším. Snadné použití doplňuje snadná údržba: automatické cykly čištění a odstraňování vodního kamene se postarají nejen o dokonalou chuť kávy, ale i dlouhou životnost přístroje. Součástí Saeco GranBaristo je navíc revoluční spařovací jednotka, jediná svého typu na světě, kterou vyjmete jedním prstem. Orientační maloobchodní cena od 34 499 Kč.