Rychlý přehled dveří – malý katalog MASONITE 2020/2021

Plánujete výměnu nebo instalaci nových interiérových dveří? Nevíte, kde začít a co všechno byste měli zvážit? MASONITE, největší český výrobce dveří, připravil stručný přehled různých konstrukcí a individuálních možností sestavení dveří na osmi stránkách malého katalogu.

0

Malý katalog umožňuje rychlou orientaci v druzích hladkých, profilovaných a rámových dveří, posuvných systémů, možnostech dekorů a povrchových úprav, spektru vlastností a bezpečnostních prvků, obložkových nebo skrytých zárubních, typech i barvách kování a zpracování prosklení.

Součástí je jednoduché schématické vysvětlení bezfalcových i reverzních dveří, různých druhů posuvných systémů, kombinace černého kování a lišt. V katalogu najdete nejen typologii dveří, ale i specifikace rozměrů a základních cen.

Malý katalog slouží jako šikovný pomocník každému, kdo se chce rychle zorientovat v možnostech interiérových dveří tohoto výrobce.

Ke stažení na https://www.masonite.cz/upload/files/maly-katalog-2020.pdf.

Sestavení vlastních dveří je možné v on-line konfigurátoru, osobně v 18 vzorkových prodejnách MASONITE v ČR a ve 4 na Slovensku.

www.masonite.cz

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here