Rekonstrukce staršího bytu: Co vás čeká?

Možná bydlíte ve starším panelovém domě a již vám nevyhovuje stávající uspořádání bytu, které neodpovídá současným vyšším nárokům na bydlení.

0

Obzvláště starší bytová jádra z umakartu jsou již překonaným artefaktem a pokud je to možné, obyvatelé panelových bytů volí rekonstrukce bytového jádra. Do rekonstrukce se můžete pustit sami, pokud víte, jak na to. Mnohdy to ale nedopadá tak, jak si obyvatelé bytu představují. Snadno se lze ztratit v návrhu, zvolených materiálech a samotné práce lze odvést kvalitně i méně kvalitně. Určitě se však vyplatí provést rekonstrukci pořádně.

Jak na to? Nejlépe je si pozvat profesionály, kteří mají s rekonstrukcí bytových jader a s rekonstrukcemi koupelen bohaté zkušenosti. Odborníci s vámi projdou návrh a řešení, které bude co nejvíce vyhovovat vašim představám. Poté zajistí kompletní revitalizaci. Díky jejich zkušenostech a stálým dodavatelům také mohou snížit i náklady na rekonstrukci bytu.

Bydlení ve vlastním pasivním domě u Prahy

Nebo místo rekonstrukce starého bytu můžete zvolit řešení ještě lepší, a to pořízení si vlastního bydlení v rodinném domě. Není to nic nereálného, v projektu Zelený Zlonín jsou postaveny pasivní rodinné domy v blízkosti Prahy, které jsou vybaveny těmi nejmodernějšími technologiemi. Vy si jen vyberete typ domu, který by se vám nejvíce líbil a veškeré práce necháte na developerovi. Ten zařídí veškerou výstavbu a vy se jen můžete nastěhovat do nového bydlení.