Regály do garáže: Jak vybrat ty nejlepší

Už se vám někdy stalo, že byste přišli do garáže a zakopli o nejrůznější nářadí či nástroje? Zcela jistě ano a určitě to nebylo nic moc příjemného. Z toho důvodu se vyplatí pořídit moderní regálový systém, který dokáže takovéto případné obtíže bez problémů a ekonomicky vyřešit. Vybrat ten správný nemusí být vůbec jednoduché, a tak se v následujících řádcích zaměříme na aspekty, jež byste měli brát před nákupem regálového systému určitě v potaz.

0

Zaměřte se na nosnost a konstrukci

Určitě si přejete, aby bylo možné do na regály umístit takřka cokoli v maximálním možném množství. Jen tak si v garáži uděláte potřebný pořádek. V každém případě se podívejte na materiál konstrukce regálového systému a také na nosnost jednotlivých polic. Co se týká samotného materiálu konstrukce, nejčastěji se jedná o kov. Právě tenké kovové tělo regálu je velmi pevné a dokáže zajistit vysokou stabilitu i nosnost. Co se týká nosnosti, ta se může pohybovat klidně i kolem 300 kg. Regály přitom nejsou nijak výrazně těžké, bez potíží lze kompletně celé systémy velmi jednoduše přestěhovat.

Sestavení je rychlé a efektivní

Určitě z tohoto procesu nemusíte mít žádné obavy. Je přitom fakticky jedno, zdali zvolíte klasické šroubové nebo bezšroubové regály. Pro kompletaci prvně jmenovaných budete potřebovat základní nástroje a nářadí. U bezšroubových si vystačíte s vlastníma rukama. Sestavení regálových systémů vám zabere pouze minimální čas. Samotný návod je pochopitelně přímo v balení daného regálového systému.

Design se vyplatí i v garáži

I ty nejlepší police pro garáž musí nějak vypadat. Vzhledově si regály v samotné garáži nezadají s takovými, které jsou na očích třeba v různých prodejnách nebo v jiných místnostech, kam se dostanou další lidé. Vybírat je možné regálové variace v mnoha různých barevných odstínech. Sednou dokonale do jakékoli garáže.