Profesionální předseda SVJ od Prague Property Management

Hledá vaše Společenství vlastníků jednotek (SVJ) zodpovědnou osobu, která by byla ochotna plně převzít závazky a povinnosti při výkonu funkce ve statutárním orgánu? Neradi hospodaříte s vysokými částkami za měsíční náklady na provoz vašich budov? Máte strach z odpovědnosti za případné škody způsobené vaší činností, nebo se vám dlouhodobě nedaří naplánovat stabilní rozpočet vašeho SVJ? Nabízíme ideální řešení, kterým je Profesionální předseda SVJ od Prague Property Management, a.s. vám nabízíme ideální řešení, které vám pomůže ušetřit nejen čas, starosti, ale také nemalé množství finančních prostředků.

0
901674706

Profesionální předseda SVJ od Prague Property Management v Praze

Má vaše společenství vlastníků jednotek (SVJ) opakované potíže s volbou členů výboru? Schází vašemu SVJ schopný člověk, který je ochotný převzít pozici předsedy?  Nabízíme vám dlouhodobé řešení. Náš profesionální předseda SVJ od Prague Property Management se chopí mnohdy nevděčné pozice, na kterou jsou kladeny vysoké nároky. Externí odborník bude zajišťovat kompletní správu domu ve věcech, které nejsou výlučně v pravomoci shromáždění, ale také uzavírat smlouvy podle finančních limitů a rozpočtu. Dále se postará o přehlednou evidenci všech vlastníků bytových jednotek, povede běžnou agendu, pomůže řešit problémy s dlužníky a o své činnosti bude pravidelně informovat ostatní členy společenství. V neposlední řadě se bude profesionální předseda SVJ podílet na rozpočtové optimalizaci společenství, dlouhodobém plánování výdajů a bude kdykoliv nápomocen při řešení nenadálých situací.

Prague Property Management, a.s. (PPM)

V Prague Property Management, a.s. platíme za předního poskytovatele komplexních služeb v rámci profesionálního facility managementu. Naši hlavní službou je odborná, technická i ekonomická správa nemovitostí v Praze a blízkém okolí.

Jsme hrdým a spolehlivým partnerem řady developerských projektů a úzce spolupracujeme se SVJ, BD, ale i s jednotlivými majiteli bytových a nebytových prostor.VPPM však zajišťujeme i dílčí služby, které se vztahují k údržbě a správě domů.  Postaráme se na příklad o úpravu zeleně v okolí vašeho domu, nebo vám zařídíme pomoc hodinového manžela.

V současné době spolupracujeme s více než 140 SVJ i BD a ve správě máme přes 11 tisíc bytových jednotek v Praze a okolí. Jsme také pojištěni proti škodám způsobeným třetím stranám naší činností, a to až do celkové částky 50 000 000 Kč.

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here