Pálené střešní tašky Bramac

Tradiční pálené střešní krytiny jsou oblíbené již mnoho desítek let. Keramické tašky využívala již generace našich prarodičů, a v mnoha případech drží střechy do dnes. V oblibě jsou tradiční střešní krytiny právě díky vysoké životnosti, která je v řádu mnoho desítek let. V případě, že právě začínáte se stavbou domu, věřte, že pálená střešní krytina bude první i poslední střecha, kterou si za svůj život budete pořizovat. Na střešní krytinu Bramac získáte dokonce až 30 let záruku.

0

Na výběr máte mnoho variant

PRVNÍ CHODSKÁ má širokou nabídku typů střešních krytin, v případě pálených střešních krytin máte na výběr z celé řady tvarovaných šablon a druhů barev, ze kterých si jistě vybere každý. K dispozici jsou dvě povrchové úpravy, a to glazurované tašky či tašky upravené engobou. V sortimentu můžete nalézt střešní krytinu v různých stylech. Někdo preferuje historický styl, jiný zase lehkost a eleganci.

Kde se pálená střešní krytina hodí použít

Střešní krytina Bramac může být instalována na krov s minimálním sklonem 30 stupňů (u některých tašek je to i 12 stupňů, např: https://www.bramac.cz/uploads/assets/a4-brozura-keramika-bramac-bmi-new-logo-03×2020-1.pdf). Jelikož se jedná o těžkou střešní krytinu, musíte věnovat zvýšenou pozornost nosnosti krovu v případě, že rekonstruujete starší dům. U novostaveb je nosnost krovu již uváděna. Pálená střešní krytina má vyšší nároky na kvalitu a rovnost krovu než ostatní typy střešních krytin, pokládka tašek již není složitá. Pálené střešní tašky se dají využít jak na novostavbu, rekonstrukci, tak i na historické památky. V historických zónách jsou využívány rustikální střešní krytiny, které jsou často poptávaným zbožím.

Střešní krytina Bramac se pyšní vysokou kvalitou a odolností

Klasické střešní tašky Bramac patří mezi těžké střešní krytiny. Jejich hlavní výhodou je vysoká mechanická odolnost vůči klimatickým změnám. Pálené tašky jsou vysoce odolné proti působením UV záření, které má u jiných střešních krytin vliv na změnu barvy střechy. Odolávají i silným povětrnostním vlivům a biodegradaci. Navíc jsou pálené střešní tašky šetrné k životnímu prostředí a možná je i jejich recyklace. Díky vysoké kvalitě a odolnosti vám jedna střešní krytina poslouží na celý život. Jednoduchá je i renovace střešní krytiny, případně pouze výměna či doplnění, pokud dojde k poškození jedné ze střešních tašek.

Pálené střešní krytiny Bramac mají minimální nároky a vysokou odolnost. Díky dokonalé kombinace těchto vlastností jsou pálené střešní tašky Bramac nejlepší volbou pro vaši novou střechu.