Odpočívejte o Vánocích s květinovou výzdobou

O Vánocích je kolem nás mnohem víc věcí k vidění, víc zvuků a víc rozruchu. Občas bychom ale možná radši na těch vjemech trochu ubrali. A právě to je dobrý důvod, proč při vánočních výzdobách sáhnout po květinách. Květy ze sebe během těch svátečních zmatků vyzařují pocit klidu.

0

Tak trochu jiné dekorace

Je to to nejkrásnější období roku. Ale i tak jsou Vánoce často obdobím stresu a dlouhých seznamů úkolů. Takže pokud byste je letos chtěli prožít trochu klidněji, co kdybyste začali se změnami v dekoracích? Prvním krokem by byly květiny v pastelových barvách. Jejich pomocí doma vytvoříte vánoční atmosféru i oázu klidu a pohody zároveň.

Kouzlo květin

V květinách je něco jedinečného, díky čemu nás vždy uvolní a uklidní. Tak proč čekat? Pusťte se do toho a zaplňte domov tulipány, hyacinty, sasankami nebo modřenci. Hlavní barvou by přirozeně měla být sněhově bílá. Barevnou paletu pak můžete rozšířit o jemné pastelové barvy obohacené o přírodní odstíny a růžové akcenty.

Nebo, alternativně

Proč nevyměnit vánoční ozdoby za tulipány a hyacinty? Vše bude hned vypadat pohodověji. Pokud se k tomuto řešení odhodláte, pověste na stromeček malinké vázičky a naplňte je vodou a květinami. Na špičku stromečku pak můžete umístit vázu plnou tulipánů, sasanek a tuberózy. Skvělý způsob, jak svému domovu dodat vánoční atmosféru bez zbytečného nepořádku.

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here