Nový dekor dubu říčního pro dveře DOORNITE

0
Foto: DOORNITE

Největší český výrobce interiérových dveří DOORNITE rozšiřuje výběr povrchů o nový dřevodekor dubu říčního. V povrchové úpravě CPL laminát PREMIUM mají dveře plastickou strukturu a na pohled i při doteku vnímáte strukturu dřeva. Dekor dubu říčního má svislé lamely s výraznější strukturou dřeva a nádechem šedého tónu.

Tento povrch je tvořen z kontinuálně lisovaného laminátu pod vysokým tlakem, takže se neodře, nezmění vzhled ani tvar a dlouho vydrží. Odolá i náročnému provozu domácnosti s malými dětmi. Také se jednoduše udržuje i obyčejnými čistícími prostředky.

Pro své výhody a také dobrý poměr cena/výkon se řadí mezi nejčastější volbu povrchu. 

Nový dřevodekor dubu říčního dveří DOORNITE s horizontálními hliníkovými páskami

Moderní dřevodekor se dá kombinovat s hliníkovými páskami, různou velikostí prosklení, rozdílnými druhy i barvou klik. Prosklení můžete nechat ohraničit rámečkem ve stejném dekoru, nebo pozvednout dojem hliníkovým okrajem.

Nový dřevodekor dubu říčního dveří DOORNITE ALU Linea s prosklením v hliníkovém rámečku

Mezi zajímavé kování patří magnetický systém bez kliky a zámku. Při dovírání dveří se k sobě obě části přiblíží a působením magnetické síly zajistí plynulé dokonalé dovření. Kování Magnetic je určeno pouze pro bezfalcové dveře. Nový dřevodekor můžete samozřejmě použít pro tento druh dveří i těch s polodrážkou.

Kontrastní černé kování Magnetic pro bezfalcové dveře DOORNITE

Klasickým kováním, ovšem s rafinovaným a moderním designem nové kliky BÁRA, můžete akcentovat moderní dřevodekor dubu říčního. Titanový povrch této novinky je sametově jemný na dotek a k dispozici v provedení nerez, metalické černé nebo bílé barvě.

DOORNITE: Nová klika BÁRA s titanovou povrchovou úpravou v metalicky černé, bílé nebo nerez barvě

Sestavit si vlastní, originální sadu dveří je možné v on-line konfigurátoru. Ve 23 vzorkových prodejnách v ČR a v 7 na Slovensku si můžete osobně prohlédnout dveře DOORNITE, kování a také získat doporučení k montáži.

www.doornite.cz

Nový dřevodekor dubu říčního dveří DOORNITE v povrchové úpravě CPL laminát PREMIUM

Nový dřevodekor dubu říčního dveří DOORNITE v povrchové úpravě CPL laminát PREMIUM