Metrostav staví na Vackově. Nové byty budou stát za to!

Jak vypadá bydlení, které je v naprostém souladu s moderními trendy? Proč teoretizovat, když můžeme zmínit konkrétní ukázku povedeného developerského projektu. Vyroste v poklidné části Horního Žižkova a nabídne veškeré benefity metropole, ale také dostatek soukromí a prostoru pro relaxaci. Za projektem s názvem Byty Na Vackově stojí zkušený developer Metrostav Development a zájemci o zbrusu nové bydlení mohou jásat – do nabídky se dostane 347 bytů včetně ateliérů a nebytových prostor.

0

Lokalita Vackova patří k těm „lepším“, ale nabídka dostupných bytů není nafukovací. Pokud vám v minulosti bydlení v příjemném prostředí doslova uteklo mezi prsty, budete mít díky Metrostavu druhou šanci. Prodej bytů na Praze 3 osloví téměř každého: k mání budou menší, ale přesto velmi útulné bytové jednotky s dispozicemi od 1+kk až po prostorné 5+kk. Developerský projekt se bude skládat z pěti budov rozkládajících se v ulicích Olgy Havlové, Rixfordské a Na Vackově. Při pohledu na vizualizace je na první pohled zřejmé, že půjde o bydlení ve vysokém standardu.

Prvních 160 bytů ve třech objektech bude dokončeno ke konci roku 2020 a předáno v první polovině následujícího roku. Dokončení zbylých dvou budov je naplánováno na přelom let 2020 a 2021 předání bytů proběhne v roce 2021.

Když se zakázky ujmou zkušení architekti

Zatímco některé moderní developerské projekty budí svým architektonickým pojetím spíše rozpaky, v případě bydlení v Praze na Žižkově je patrná snaha o dokonalé zasazení do stávajícího prostředí. Na druhou stranu však odborníci ze studia MS Architekti vytvořili atraktivní návrh členitých budov, které nenásilně vybočují z tradiční uliční linie. Celkový dojem dotváří prostorná zákoutí, střešní terasy, lodžie a balkony. Obyvatelé nebudou mít nouzi o soukromí.

Pečlivě zvolená lokalita

Nikdy nejde jen o samotné bydlení. Ve vzdušných bytech plných kvalitních materiálů by se lidé nemohli cítit dobře s vědomím, že bezprostřední okolí jejich bydliště nenabízí kompletní občanskou vybavenost a dobrou dopravní dostupnost. Bydlení v bytech Na Vackově se takové problémy netýkají – naopak nabízí jedinečnou směsici klidného bydlení a výhod plynoucích z života v metropoli.

Horní Žižkov zažije v budoucích letech velké změny. Nákladové nádraží a navazující Olšanská ulice se promění na nové obchodní a rezidenční centrum. Obyvatelům Vackova ta přibudou další možnosti vyžití, aniž by se museli rozloučit s klidem, který je pro jejich bydliště charakteristický snad od nepaměti.

Milovníci pohodových procházek mohou nasávat energii v blízkém parku Židovské pece, případně se vydat do blízkého parku Parukářka na Vítkově. Anebo za kulturou do známého kina Aero, které je proslulé příjemnou atmosférou.

Pokud vás bydlení v Praze na Žižkově zaujalo, zjistěte si o něm více na byty.navackove.cz, kde najdete podrobné informace a ceník.