Kde se dobře najíst v Kunraticích? Recenze restaurace

  0

  Přinášíme vám seriál, ve které budeme hodnotit restaurace v Praze, na které nám dáte tipy. Tento týden jsme byli na Praze 4 v Kunraticích, kde moc velký výběr restaurací není. Přece jenom nás ale jedna zaujala, je to nedávno otevřený Restaurant Buddies.

  Restaurant Buddies jsme navštívili večer, kdy jsme si chtěli dát dobrou pizzu. Říká se, že právě zde v blízkosti studentských kolejí mají nejlepší pizzu na Jižním městě. Chtěli jsme ji tedy vyzkoušet a samozřejmě také ochutnat něco z tradiční české kuchyně.

  K pití jsme si dali točené pivo, které bylo opravdu jako křen. Obsluha byla milá a v moderním interiéru se opravdu dobře sedí. Není to zde přeplácané, takže nic neruší vaši pozornost a vy se můžete plně soustředit na vaši společnost a především na jídlo. Po přinesení jídla na stůl jsme shledali porci jako přiměřenou, ani ne malou, ale ani ne enormně velikou. Zkusili jsme jednu pizzu a také hamburger a sendvič. Hamburger byl opravdu vynikající, ale naším favoritem byla pizza. Opravdu tak dobré a tenké těsto jsme dlouho neviděli.

  Ještě nám zbylo místo na dezert a tak domácí štrúdl byl jasnou volbou. S kávou se jednalo opravdu o chuťový zážitek. Ještě jsme zůstali po dobrém jídle posedět a ochutnali něco z kvalitních vín. V restauraci byli lidé, ale nebylo úplně plno, což nám vyhovovalo. Personál náš obsluhoval s nenucenou lehkostí a nic nám nechybělo. Shodli jsme se, že bychom chtěli této restauraci na Praze 4 udělit plný počet hvězdiček.

  Návštěvu restaurace můžeme jen doporučit a určitě si dejte pizzu, je moc dobrá.

  ZANECHTE ODPOVĚĎ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here