Jak povznést váš domov? Zkuste plakáty a obrazy na zeď

0

Nechcete se pouštět do náročné rekonstrukce domova a přesto chcete získat nový vzhled vašeho interiéru? Řešení je snadné a cenově dostupné – vyzkoušejte váš domov vybavit originálními obrazy a plakáty na zeď.

Plakáty na zeď do obýváku i dětského pokoje

Je to jednoduché, vyberete si z různých motivů, které ladí právě do vašeho bytu či domu. Obrázky mohou být v různých stylech – moderní, romantické, oblíbené jsou i plakáty s citáty. Pro milovníky přírody se hodí uklidňují plakáty s přírodními motivy či květinami. Jednoznačnou volbou do dětského pokoje jsou plakáty na zeď s dětskými motivy. Děti milují obrázky zvířat, plakáty se žirafou, slonem či tygrem jim pokoj zútulní a vytvoří veselou atmosféru. Určitě nesmíte zapomenout na rám, který povznese celkový dojem. Můžete zvolit jednoduchý černý rám, který se hodí k modernějším a minimalistickým obrázkům nebo třeba bílý dřevěný rám, který se hodí k jemným kresbám.

Plakát s hvězdnou mapou oblohy

Sháníte neotřelý dárek pro vaše blízké k jejich významnému jubileu nebo výročí? Úžasný dárek je plakát s mapou hvězdné oblohy, která zobrazuje oblohu v určitý okamžik na vámi vybraném místě a tak uchová vaši vzpomínku živou. Plakáty s hvězdami jsou oblíbené jako dárky k narození dítěte, ke svatbě, oslavě výročí nebo jen tak pro milovaného člověka. Podle přání je můžete doplnit popisem na přání, takže vznikne originální dárek, který nebude mít nikdo jiný.