Jak postavit zahradní domek za 24 hodin?

Zahradní domek je snem mnoha nejen zahrádkáře, ale i milovníky odpočinku v příjemném prostředí a těch, kteří si rádi vychutnávají volný čas ve společnosti svých blízkých. Chtěli byste i vy místo, na kterém můžete odpočívat, užívat si zahradu či společné rodinné oslavy a grilování? Zahradní domek je ideální volbou, jak si (nejen) na zahradě vytvořit svou oázu klidu.

0
Foto: shutterstock.com

Věděli jste, že zahradní domek můžete mít doma už v průběhu jednoho dne? Nebudete tak muset čekat dlouhé měsíce na to, kdy se váš zahradní sen stane skutečností. Jak se k vám však může zahradní domek dostat již v průběhu 24 hodin? Odpovědí jsou montované domky, které stejně jako montované chaty či altánky dokážete mít doma téměř jako lusknutím prstu. Nemusíte se obávat, že jde o rychlé, nespolehlivé či nekvalitní řešení. Právě naopak. Dnes je nabídka montovaných zahradních domků široká a na vysoké úrovni. Zahradní domky jakož i montované chaty či altánky najdete v různých tvarech, provedeních či materiálech, a tak si na své přijde opravdu každý.

Dřevěný zahradní domek – oáza odpočinku

Nejčastějším materiálovým provedením pro zahradní domek je právě dřevo, které svým přírodním charakterem dokonale zapadá do prostředí přírody. Dodává celé zahradě harmonii a navozuje pocity klidu, a tak si svůj čas odpočinku a relaxu můžete vychutnávat mnohem více. Kdo by nechtěl popíjet svůj oblíbený čaj při pohledu na krásnou přírodu a okolí zahrady v harmonické atmosféře? Zahradní domek vám umožní užívat si dokonalý odpočinek přímo na vaši zahradě.

U dřevěných materiálech a zahradních stavbách si dejte však záležet na tom, aby bylo dřevo, ze kterého jsou vyrobeny, kvalitní a odolné vůči povětrnostním podmínkám a škůdcům. Svůj zahradní domek si můžete vybrat od různých dodavatelů, většina z nich své produkty nabízí na výběr i online. Vyberte si zahradní domek podle vašich potřeb, dispozici zahrady a podle toho, na co ho budete chtít využívat. Zohledněte terén prostředí, ve kterém se bude nacházet a nezapomeňte si ověřit kvalitu materiálů. Na zahradní domky či montované chaty se nejčastěji využívá právě smrkové či borovicové dřevo.

Zahradní domek u vás doma za jeden den

Po objednání zahradního domku přichází na řadu jeho dodání a samotná montáž. V mnoha případech vám montáž vyžádání právě dodavatel a v závislosti na velikosti či složitosti domku ji vyžádání už v průběhu jednoho dne. Montáž si obvykle nevyžaduje žádné speciální požadavky. Jediné, co zákazníkovi před montáží stačí připravit, je podkladová plocha. Nejde však o žádný složitý proces. Podkladová plocha zajistí vašemu zahradnímu domku stabilitu a ochranu před navlhnutím, a tím i jeho delší životnost.

Vlastní zahradní domek je snem mnoha. Splňte si tento sen i vy a vyberte si své vysněné zahradní království. Nezapomínejte však na již zmíněnou kvalitu. Jedním z dodavatelů, na kterého se můžete v rámci kvality zahradních staveb spolehnout, je Můjaltán.cz. Na výrobu svých dřevěných staveb využívá smrkové a borovicové dřevo ze sibiřských a skandinávských oblastí, které se vyznačuje vysokou kvalitou. Navíc, na své produkty nabízí rozšířenou záruku na dobu tří let. Kromě toho vám vyžádání všechny doplňkové služby týkající se realizace zahradního domku.