Jak postavit zahradní domek za 24 hodin?

Zahradní domek je snem mnoha nejen zahrádkáře, ale i milovníky odpočinku v příjemném prostředí a těch, kteří si rádi vychutnávají volný čas ve společnosti svých blízkých. Chtěli byste i vy místo, na kterém můžete odpočívat, užívat si zahradu či společné rodinné oslavy a grilování? Zahradní domek je ideální volbou, jak si (nejen) na zahradě vytvořit svou oázu klidu.

0
Foto: shutterstock.com

Věděli jste, že zahradní domek můžete mít doma už v průběhu jednoho dne? Nebudete tak muset čekat dlouhé měsíce na to, kdy se váš zahradní sen stane skutečností. Jak se k vám však může zahradní domek dostat již v průběhu 24 hodin? Odpovědí jsou montované domky, které stejně jako montované chaty či altánky dokážete mít doma téměř jako lusknutím prstu. Nemusíte se obávat, že jde o rychlé, nespolehlivé či nekvalitní řešení. Právě naopak. Dnes je nabídka montovaných zahradních domků široká a na vysoké úrovni. Zahradní domky jakož i montované chaty či altánky najdete v různých tvarech, provedeních či materiálech, a tak si na své přijde opravdu každý.

Dřevěný zahradní domek – oáza odpočinku

Nejčastějším materiálovým provedením pro zahradní domek je právě dřevo, které svým přírodním charakterem dokonale zapadá do prostředí přírody. Dodává celé zahradě harmonii a navozuje pocity klidu, a tak si svůj čas odpočinku a relaxu můžete vychutnávat mnohem více. Kdo by nechtěl popíjet svůj oblíbený čaj při pohledu na krásnou přírodu a okolí zahrady v harmonické atmosféře? Zahradní domek vám umožní užívat si dokonalý odpočinek přímo na vaši zahradě.

U dřevěných materiálech a zahradních stavbách si dejte však záležet na tom, aby bylo dřevo, ze kterého jsou vyrobeny, kvalitní a odolné vůči povětrnostním podmínkám a škůdcům. Svůj zahradní domek si můžete vybrat od různých dodavatelů, většina z nich své produkty nabízí na výběr i online. Vyberte si zahradní domek podle vašich potřeb, dispozici zahrady a podle toho, na co ho budete chtít využívat. Zohledněte terén prostředí, ve kterém se bude nacházet a nezapomeňte si ověřit kvalitu materiálů. Na zahradní domky či montované chaty se nejčastěji využívá právě smrkové či borovicové dřevo.

Zahradní domek u vás doma za jeden den

Po objednání zahradního domku přichází na řadu jeho dodání a samotná montáž. V mnoha případech vám montáž vyžádání právě dodavatel a v závislosti na velikosti či složitosti domku ji vyžádání už v průběhu jednoho dne. Montáž si obvykle nevyžaduje žádné speciální požadavky. Jediné, co zákazníkovi před montáží stačí připravit, je podkladová plocha. Nejde však o žádný složitý proces. Podkladová plocha zajistí vašemu zahradnímu domku stabilitu a ochranu před navlhnutím, a tím i jeho delší životnost.

Vlastní zahradní domek je snem mnoha. Splňte si tento sen i vy a vyberte si své vysněné zahradní království. Nezapomínejte však na již zmíněnou kvalitu. Jedním z dodavatelů, na kterého se můžete v rámci kvality zahradních staveb spolehnout, je Můjaltán.cz. Na výrobu svých dřevěných staveb využívá smrkové a borovicové dřevo ze sibiřských a skandinávských oblastí, které se vyznačuje vysokou kvalitou. Navíc, na své produkty nabízí rozšířenou záruku na dobu tří let. Kromě toho vám vyžádání všechny doplňkové služby týkající se realizace zahradního domku.

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here