Hvězdná mapa oblohy jako originální dárek a doplněk v interiéru

0

Sháníte neotřelý dárek k výročí, ke svatbě nebo k narození dítěte? Zajímavým tipem je vytištěná mapa hvězdné oblohy na míru podle vybraného data a polohy. Můžete mít tak na zdi vytištěnou polohu hvězd ve chvíli, kdy se narodilo vaše děťátko nebo jste se potkali s přítelkyní.

Jak objednat mapu hvězdné oblohy na míru?

Zhotovení mapy hvězdné oblohy nechte na nás, vy si vyberte provedení, které se vám líbí a do objednávky zadáte datum a místo události, ke které se mapa bude vztahovat. Může to být první seznámení, datum svatby nebo hezká vzpomínka, kterou si budete chtít uchovat. Po zvolení velikosti a materiálu, na který bude plakát vytisknut vše zprocesujeme a vy se můžete těšit na zásilku s originálním dárkem.

Zákazníci mají s těmito plakáty na míru veskrze pozitivní zkušenosti. Je to především dárek, který je opravdu na osobní a často se stává, že obdarovaného opravdu potěší a dojme. Hezké vzpomínky pak můžete mít doma stále na očích. A takovéto dárky jsou v dnešní době opravdu vzácné.

Zkuste plakát s citátem

Máte už doma mapu hvězdné oblohy nebo se vám líbí jiný typ osobního dárku? Velice oblíbené jsou i plakáty s citáty nebo textem. Páry často volí domů plakát se jmény, kde jsou vytisknuta jejich jména a doma tak připomíná jejich lásku. Další variantou jsou plakáty se zamilovaným citátem, který chceme mít doma na očích.