Externí vedení účetnictví SVJ vám zajistí více času a méně starostí

Nemáte dostatek volného času pro neustálé sledování aktuálních zákonů a nařízení, které se týkají účetnictví společenství vlastníků jednotek (SVJ)? Najměte odborníka, který za vás převezme účetní úkony podle aktuálních požadavků, včetně online evidence všech potřebných dokumentů. Profesionální vedení účetnictví SVJ od Prague Property Management (PPM) ušetří váš čas, starosti i finanční prostředky.

0

Zajišťujeme komplexní vedení účetnictví SVJ v Praze a okolí

Ušetřete čas strávený nad studiem aktuálních zákonů a předejte odpovědnost za vedení účetnictví SVJ odborníkům z Prague Property Management. Vezmeme si na starost vedení účetní evidence dle platných zákonů od A do Z. Postaráme se o knihu faktur a plateb, povedeme podrobné analytické evidence záloh vlastníků a jejich přeplatků či nedoplatků, včetně podkladů pro případné vymáhání pohledávek. Sestavení účetní závěrky, rekapitulace fondu oprav a vypracování inventarizace je samozřejmostí. Pravidelně vám budeme také dodávat veškeré podklady pro sestavení rozpočtu SVJ na další období. Navíc všechny faktury, smlouvy, roční vyúčtování, finanční plány a další dokumenty budete mít přehledně k nahlédnutí 24 hodin, 7 dní v týdnů v naší online klientské zóně.

Proč delegovatvedení účetnictví SVJ na PPM?

Patříte mezi SVJ, která mají problém s vedením účetnictví? Nebo jen hledáte způsob, jak snížit náklady a administrativní zátěž? Svěřte se zodpovědným profesionálům z Prague Property Management. Externí vedení účetnictví SVJ od PPM je výbornou volbou pro všechny, kteří hledají kvalifikované odborníky pro vedení účetní evidence a nemají dostatek času nebo odborných znalostí.

Díky našim dlouholetým zkušenostem platíme za jednoho z předních poskytovatelů kvalitních a flexibilních služeb v Praze a okolí. V současné době nám důvěřuje více než 150 SVJ a bytových družstev, pro která zajišťujeme nejen služby v oblasti profesionálního vedení účetnictví, ale také komplexní správu budov a facility management.

Chcete získat více informací o externím vedení účetnictví SVJ od Prague Property Management nebo o dalších nabízených službách? Kontaktujte naše odborníky. Rádi vám podáme pomocnou ruku a poskytneme cenné rady, která vám ušetří spoustu času i starostí.