Elektrokotel šetří vaši peněženku i přírodu

Elektrokotle jsou skvělou možností, jak si domov rychle a pohodlně vytopit. Tento pomocník je schopen zajistit tepelný výkon 8 až 24 kW, a navíc nevyžaduje vůbec žádné připojení k plynové rozvodné síti a nespotřebovává ani fosilní paliva.

0
Foto: {Andrey_Popov}/Shutterstock.com

Šetří vaši peněženku i životní prostředí

Víte o tom, že elektrokotel šetří vaše peníze i přírodu? Získáváte teplo zcela ekologickým způsobem, který nevyžaduje žádná fosilní paliva. Navíc jej můžete umístit kdekoliv po bytě, protože tento kotel nezabírá místo a jeho chod je naprosto tichý. Díky ekvitermní regulaci si navíc můžete zajistit nejúspornější režim, protože technologie pracuje v součinnosti se změnami vnější teploty. Teplotu v místnosti si jednoduše navolíte pomocí denního i týdenního režimu.

Elektrokotel můžete libovolně kombinovat

Elektrokotel je vhodný i ke kombinaci s kotlem na tuhá paliva, tepelným čerpadlem, solárními panely nebo krbem. Je tak zcela na vás, jaká kombinace bude pro vaše prostory nejvhodnější. Pomocí ovládacího panelu velmi jednoduše ovládáte teplotu vody ve vytápěcím okruhu. Ta se bude pohybovat v rozmezí 20 až 85 stupňů Celsia. Poté už nezbývá, než si do bytu pořídit kvalitní koberce a užít si skutečnou pohodu domova.

Velmi snadné ovládání

Elektrický kotel disponuje komfortním a bezobslužným systémem garantujícím energeticky úsporný provoz celého topného systému. Jeho instalace je navíc jednoduchá a nevyžaduje žádné další vybavení. Ovládání máte ve svých rukou pomocí přehledné řídicí jednotky. K zapojení elektrokotle bohatě postačí elektrická přípojka. Možná tak i vy konečně využijete slevy na nábytek na pořízení nové sedací soupravy k relaxování, abyste si konečně mohli vychutnat teplo domova.

Díky elektrokotli nepotřebujete žádné připojení k plynové rozvodné síti, ani fosilní paliva. Váš domov si vytopíte rychle a pohodlně.